reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Dzwonił dr i na 6 komórek , 4 sie zaplodnily , wiec czekamy na dalszy rozwój , ostatnio więcej sie zapłodnilo :/ ni ale mam nadzieje ze bedą lepsze jakościowo
To ja odpoczywam dalej bo jeszcze mnie boli podbrzusze, siedzenie to udręka :/
Miłego dzionka dziewuszki
 
Kotuska ja miałam podobne wyniki do Twoich, też limfocyty B obniżone 0,5 ale to podobno nie ważne, nk 0,35 i % nk 21,3. Po miesiącu brania malutkiej dawki sterydu wzrosły nk do 0,44 a % nk 25,8. 12 maja idę do immunologa to będę wiedziała więcej ale na bank przyjdzie mocniejszy steryd, poprzedni nie pomógł. Dla staraczek % nk powinien być niższy niż 15 tak jak napisała Heiza. Dziewczyna na innym forum miała % nk 40 :szok: i po miesiącu brania encortonu ładnie jej spadły, chyba do 11.

Anulla zrób od razu subpopulacje, bo podobno ten % jest najważniejszy a nie poziom nk, dowiedz się co dokładnie badają, jeżeli będziesz robiła u siebie bo mi doktorek zalecał u nich (zresztą u nas nie robią więc i tak wyboru dużego nie miałam).

Smerfeta to, że wyszły Ci komórki nk w normie nie oznacza, że ten % nk będzie ok. Ja też miałam w normie, zarówno nk jak i % i się ucieszyłam. Okazało się jednak, że dla staraczek normy są inne :confused: Może jednak zrób sobie jeszcze te subpopulacje przed transferem mrozaczka.

Genna 4 to bardzo dobry wynik, teraz kciukasy, żeby ładnie się rozwijały i wszystkie poszły na zimowisko a w następnym cyklu niech przynajmniej jeden zostanie z Tobą :tak::-)
 
Kasik, zamierzałam zrobić NK i ich%. No ale jeśli mam zapłacić 200zł, to może zrobię całą subpopulację. Zobaczę co mi lekarz powie. I tak nie będę robić teraz tylko przed ostatnim crio, jeśli będzie taka potrzeba. A mam rozpiskę, co wchodzi w skład subpopulacji - skopiowałam to co pisałyście, to zapytam w laboratorium. U mnie to chyba robią w szpitalu, ale nie wiem ile się na wynik czeka, bo może wysyłają i jak to będzie kosztowało tyle co w klinice, to pojadę do kliniki.
Czy te subpopulacje trzeba robić w określonym dniu cyklu? Mogę np podczas @ to zrobić?
 
Genna, najważniejsze, że są i te 4, bo to wydaje mi się, że ładny wynik:) Też miałam 4, tylko dwa które mi zostały są słabe. No ale są. Trzymam kciuki żeby Twoje były śliczne i wysokiej klasy i zostały już z Tobą:tak:
 
Genna, kciuki za czwóreczkę :tak:

Dziewczyny myślicie że w sobotę mogę już pojechać na bete? To będzie 7 dpt...
 
reklama
Anulla, żeby zrobić % nk musisz mieć też inne wyniki bo nie będzie z czym porównać. Tak więc myślę, że musisz zrobić całe subpopulacje. Z tego co się orientuję dc nie jest ważny, mi kazali być na czczo ale inne dziewczyny pisały, że nie koniecznie. Ostatnio nawet pani w labo zapytała czy na pewno jestem na czczo (byłam około godz 11:30) więc myślę, że lepiej być na czczo. Ja ostatnio też byłam w trakcie @.

U nas leje i jest burza :szok:
 
Ostatnia edycja:
Do góry