reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Smerfeta czyli komórki nk to to samo co subpopulacje limfocytów? Skoro masz ten najważniejszy % niższy niż 15 to jest ok :-)

Kotuska ja też robiłam w Invickie subpopulacje więc normy mam takie jak Ty, czyli liczba komórek nk 0,09-0,43 G/l i % nk 5,6-31.

Jutro rano wyjeżdżamy ze znajomymi na 2 dni więc muszę dzisiaj oddelegować wszystkie swoje obowiązki weekendowe :tak:
 
reklama
MAJ:

09.05.2014 Bernadka podglądanko
09.05.2014 anuszka wizyta przed crio
09.05.2014 Fasolkowa zabieg łyżeczkowanie

10.05.2014 Agaawa podglądanko
12.05.2014 anuszka wizyta przed crio
12.05.2014 Kasik wizyta u immunologa
12.05.2014 AniaM odbiór wyników genetycznych
12.05.2014 Bibi II weryfikacja
12.05.2014 Agaawa punkcja
13.05.2014 Magda_7891 wysoka beta
13.05.2014 Mimozama podglądanko
15.05.2014 ema wizyta w klinice i USG
15.05.2014 GizaS wizyta
16.05.2014 Bibi III weryfikacja
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa
20.05.2014 AniaM spotkanie z maluszkami (może będzie wiadomo kto tam jest)
29.05.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego

CZERWIEC :

13.06.2014 Hania wizyta
 
Genna to wyjdzie 10 dni stymulacji włącznie z sobota. Niestety prg i e2 nie robiłam. Mam zrobić w sobote, czyli jutro, na dwa dni przed punkcja. Acha! I dziewczyny podpowiedzcie, bo mam endo 14,6mm, piekne, duże. Czy to dobrze, ze tak wcześnie? Doktor powiedział, ze gdyby było małe, to powinnam sie martwić. Jak u Was wyglądało endo przed punkcja?
 
Kasik udanego wyjazdu:-) Obyście mieli ładną pogodę.
Agaawa, mi nie powiedzieli jakie miałam endo, także nie podpowiem nic. No ale Ty masz wydaje mi się ładne. Wydawało mi się, że poziom endo jest ważniejszy przed transferem, no ale mogłam się mylić:-)
 
Magda dzięki za e-mail , dr właśnie dzwonił i nadal mamy silną czwóreczkę :) dostałam wizytówkę od embriologa i guła nie zauważyłam ze jet tam bezpośrednio do niego e-mail :p ale jutro dr bedzie znowu dzwonił :)
Agawa endo mas bombastyczne :) baaaardzo duże ,wiec sie nie martw :)
Kasik to wypocznij troszkę, ja juz sie nie mogę doczekać @ i wizyty bo prawdopodobnie zaraz po niej jedziemy na wakacje :) marzy mi sie Zakynthos :)
 
Genna, super informacja! Fajnie że dr dzwoni do Ciebie ja sama się musiałam dowiadywać ehhh.
Nadal kciuki za maluszki &&&&&
 
Genna czyli zapowiada się spora rodzinka ;-) Na Zykynthosie nie byłam ale znajoma była w zeszłym roku i była bardzo zadowolona :tak: Widziałam zdjęcia, widoki przepiękne :-)

Anulla pogoda zapowiada się kiepska ale my wynajęliśmy willę z basenem i sauną więc pogoda nam nie straszna, typowo butelkowa ;-) :-)
 
Ostatnia edycja:
Kasik ulala ale szaleństwo :) willa z basenem :) zazdroszczę ..... nasza paczka sie rozsypała bo tym co sie urodziły dzieci odcięli sie , kiedyś razem jeździliśmy a teraz oni znaleLi sobie innych znajomych z dziećmi i jeżdżą na "spendy" kilka rodzin z dIecmi wiec wybierają miejsca typowo dla dzieci :/
Magda jestem mile zaskoczona doktorkiem, po punkcji jak leżałam to co chwile przychodził i pytał sie jak sie czuje , pani położna oczywiście tez aż mnie wkurzala bo ciagle mnie budziła :p
Przede mną była dZiewczyna której punkcje robił dr S i ani razu nie był u niej :/
 
reklama
Kasik, to wyjazd na pewno będzie udany:)
A tak mi się przypomniało jak mówiłyście o punkcji - to pani dwojga nazwisk, która potem mnie wkurzyła i wywarła na mnie tragiczne wrażenie - to po punkcji też przychodziła do mnie i pytała jak się czuję. A wówczas położna była super i też ciągle pytała jak się czuję. W ogóle wspominam opiekę po punkcji bardzo dobrze.

A powiedzcie, czy orientujecie się czy jest jakaś górna granica endo do punkcji czy transferu? bo ja 5 dni przed transferem miałam 19mm, w dniu transferu pewnie jeszcze więcej i tak myślę, czy to nie było za dużo.
 
Do góry