reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dziewczyny, ja nie mam dobrych wieści. Po nieudanym icsi wróciłam na koniec kolejki. nastepne podejście zaczynamy -przy dobrych wiatrach- lipiec, sierpień. startujemy tym razem długim protokołem. Będę więc mniej się udzielała, ale nadal czytała Was namiętnie :)

genna, Magda - kciuki mocno zaciśnięte!!!

kasik36 - wypoczęłaś? Akumulatory naładowane? Na pewno:)

Kochane, kibicuję każdej z Was i czekam na kolejne ciąże i wątkowe dzieciaki. P.s. piękna Zosieńka nam się urodziła :)
 
reklama
Dziewczyny, ja nie mam dobrych wieści. Po nieudanym icsi wróciłam na koniec kolejki. nastepne podejście zaczynamy -przy dobrych wiatrach- lipiec, sierpień. startujemy tym razem długim protokołem. Będę więc mniej się udzielała, ale nadal czytała Was namiętnie :)

genna, Magda - kciuki mocno zaciśnięte!!!

kasik36 - wypoczęłaś? Akumulatory naładowane? Na pewno:)

Kochane, kibicuję każdej z Was i czekam na kolejne ciąże i wątkowe dzieciaki. P.s. piękna Zosieńka nam się urodziła :)

Waneska ale jak to na koniec kolejki? W tej samej klinice ?
Magda mam do ciebie pytanie odnośnie wizyty z anestezjologiem, czy wchodziłas o czasie na wizyte i ile trwała? Z góry dzięki za odpowiedz
 
Genna, ta wizyta to śmieszna sprawa... weszłam spóźniona jakieś 30 minut bo dr ma co 5 minut pacjentke ale średnio koło 10 minut się siedzi w gabinecie (zdążyłam w kolejce sprawdzać kto ile czasu siedział :p ). Nie wolał po nazwisku więc trochę prawo dzungli. No i to zwykły wywiad wypełnia ankietę i spisuje wyniki i to wszystko.
 
Tak genno:( Podobno także czekają na nowe fundusze, dlatego startujemy dopiero w drugiej połowie roku. Pocieszam się tym, że idzie lato, wakacje - szybko minie...
 
Wrrrr No to na pewno nie zdążę na polskiegi busa i będę musiała czekać na pociąg i będę w domu o 00:20 masakra !!!! W poprzedniej klinice w ogłoszę nie miałam spotkania z anestezjologiem , wyniki widział w mojej karcie a papierki podpisałamna wizycie u gina a tak kurde specjalnie muszę jechać wrrrrrrr
Waneska a gdzie ty podchodzisz?
 
Genna ja nie miałam problemu z anestezjologiem. Usiądź zaraz przy pokoju zabiegowym bo na przeciwko przyjmuje anestezjolog. Mi za każdym razem udawało się wejść nawet przed czasem. Pilnuj po prostu kolejki, czyli jak za dawnych czasów zapytaj kto do anestezjologa. Jak będzie za dużo babek to ustal na którą godz która ma aby Ci się nie wpychały ;-)

Magda kciuki za jutrzejszą punkcję &&&&&&&&&&&&&&
 
KWIECIEŃ:

28.04.2014 AniaM wizyta - kolejne spotkanko z maluszkami oraz badania genetyczne maluszków
28.04.2014 Bernadka wizyta - rozpiska stymulacji
28.04.2014 Chloe wizyta startowa i rozpiska stymulacji
28.04.2014 Magda_7891 punkcja o 8:20

29.04.2014 Genna wizyta u anestezjologa
29.04.2014 Kotuska konsultacja u prof. Łukaszuka
30.04.2014 Agaawa podglądanko

MAJ:

02.05.2014 Genna wizyta podglądanko
03.05.2014 Magda_7891 transfer
05.05.2014 GizaS wizyta
05.05.2014 Infinity wizyta -spotkanie z Panią Kropek ;)
05.05.2014 - Genna podglądanko
12.05.2014 Kasik wizyta u immunologa
15.05.2014 ema wizyta w klinice i USG
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa

CZERWIEC:

02.06.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego
 
reklama
Magda trzymam kciuki za Twoją dzisiejszą punkcję, która chyba właśnie trwa. Na pewno będzie dobrze! :)

AniaM - powodzenia na wizycie!

Bernadka - trzymam kciuki za udany start ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry