reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Dziewczyny mam pytanie. Jeżeli ma się więcej niż 35 lat lub 2 nieudane próby invitro to zapładniają wszystkie pobrane komórki. A jak wygląda sprawa z opłacaniem mrożenia? Do 6 mrożą na fundusz, a ponad 6? Wiecie jak to jest?
 
Dziewczyny mam pytanie. Jeżeli ma się więcej niż 35 lat lub 2 nieudane próby invitro to zapładniają wszystkie pobrane komórki. A jak wygląda sprawa z opłacaniem mrożenia? Do 6 mrożą na fundusz, a ponad 6? Wiecie jak to jest?

Myślę, że jak dopuszczają do zapłodnienia wszystkie to mrożą wszystkie i wszystkie darmowo transferują.
 
Kasik niestety nie podpowiem z wynikami. Ja w końcu nie zrobiłam tych badań. Dobrze że będziesz je miała na pierwszej wizycie u dr S. bo już będziesz o krok dalej. Poza tymi wynikami weź do dr S wszystkie wyniki, komórki NK też bo ona mi też to zlecała.

Agaawa skoro są już plamienia to @ już za zakrętem, nie martw się
Magda mooocne kciuki za Ciebie w poniedziałek będę trzymać :tak:
Genna ja Gonal trzymałam w lodówce... tak na wszelki wypadek ;-)
 
Smerfeta tak Progesteron. Wyczytałam że @ może przyjść nawet po 5-14 dniach od odstawienia.Ehh trudno obym się pozbyła torbieli reszta nie jest ważna.
 
KWIECIEŃ:


28.04.2014 AniaM wizyta - kolejne spotkanko z maluszkami oraz badania genetyczne maluszków
28.04.2014 Bernadka wizyta - rozpiska stymulacji
28.04.2014 Chloe wizyta startowa i rozpiska stymulacji
28.04.2014 Magda_7891 punkcja o 8:20
29.04.2014 Genna wizyta u anestezjologa
29.04.2014 Kotuska konsultacja u prof. Łukaszuka
30.04.2014 Agaawa podglądanko

MAJ:

02.05.2014 Genna wizyta podglądanko
03.05.2014 Magda_7891 transfer
05.05.2014 GizaS wizyta
05.05.2014 Infinity wizyta -spotkanie z Panią Kropek ;)
05.05.2014 - Genna podglądanko
12.05.2014 Kasik wizyta u immunologa
15.05.2014 ema wizyta w klinice i USG
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa

CZERWIEC:

02.06.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego
 
reklama
Magda kobieto ty nie możesz dospac nawet w niedziele? :)))
Punkcja tuż tuż może sie denerwujesz?
Ja jestem ciekawa gdzie mi zrobią transfer bo w połowie maja Gameta ma sie przenieść do nowej siedzimy , generalnie miejsce na uboczu , niestety miejsc parkingowych brak, jedynie kilka płatnych, ale stara Gameta tez zostaje podobno testy Pappa maja tam robić ( na NFZ rzeczy) i cos jeszcze tak mi Pani Krystiana powiedziała ,ta co pobiera krew
Miłej niedzieli :)
Ja wstałam tylko na zastrzyk, wiec dalej do wyrka lecę :)
 
Do góry