reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Nareszcie jestem w domu!
już streszczam wam co i jak.
Mam trzy trobiele dwie w lewym jajniku jedna w prawym.Dostałam Lutenyl 2x1 do @ w 1 d.c mam zrobić test ciążowy oraz Progesteron i usg jeśli torbiele nie znikną mam zacząć brać tabletki anty przez 21 dni potem zgłosić się na ponowny scratching endometrium i zaczynamy od kolejnej @.
Jeśli nie będzie torbieli a wyniki będą poniżej 1,4 ng/ml zaczynamy.
od 1-5 d.c Lametta 1x1
omegamed 2x1
Ecorton 2x1
od 2d.c
Gonal F 25dj do 7 d.c
Cetrotide 0,25 od 5 d.c
7/8 d.c. usg
ot tyle.


Ema- Piękny fasolinek!!!
 
reklama
Smerfeta, dzięki ;) w sobotę do 11 muszę oddać krew więc rano nie robić zastrzyku powiadasz?
Magda nie wiem tylko czy godz 11 to nie będzie za późno na Cetrotide :sorry2: Ale pewnie tak do godz 9 i trochę po (skoro stymulacje bierzesz o godz 20) to będzie OK. W razie co, myślę że możesz zadzwonić do gamety i zapytać jak postąpić. Pewnie panie recepcjonistki poproszą do tel położną, która będzie mogła podpowiedzieć (sprawdziłam tą drogę kontaktu :tak:)

Ema gratuluje wspaniałego widoku! i chwytam fluidki ;-)

Mimozama widzę konkretny plan! :tak: wszystko szybko pójdzie. A skąd torbiele? Po jakiejś stymulacji?
 
Ostatnia edycja:
Magda &&&&&& za jajeczka
infinity ale to było pięknie jakby to był objaw ciążowy ja jednak nie robię sobie nadziei, czuję się jak na @, a głowa też mogła mnie przez to boleć. Dam jutro znać, rano jadę na betę ale u nas wyniki dopiero pomiędzy 16:00-18:00.
ema super dzidziuś może i Nam będzie w końcu dane nosić takie szczęście pod sercem,
 
Hope nie baw sie w sikacza tylko łez na bete! A miałaś może histeroskopie robioną czy cos? By sprawdzić czy może gdzieś w jamie macicy jest problem?
Kasik ale ci zazdroszczę!!!!
Magda jaki zastrzyk dostałaś w klinice? Musiałaś najpierw kupić w aptece czy jak?
Ema zdjęcie najpiękniejsze na świecie!!!!!!
Mimozama skąd tyle torbieli????
 
Ostatnia edycja:
Ema piekne zdjęcie maluszka! Ach i och.... Cuuuudo... Do mamusi podobne:)))

madzia super, ze tak dużo masz pecherzykow. Trzymam kciuki. &&&&

dziewczyny troche sie gubie z tą stymulacją. Bo ja mam zacząć od pierwszego dnia cyklu. Najpierw jakies wyciszacze, a potem od 3 dc stymulacja. Czy ja w ogóle dobrze myśle? A Wy bierzecie bardzo rożnie te hormony. Troche zglupialam.:angry: Napiszcie jak to powinno wyglądać, jak sie zaczyna w 1 dc. Dzieki:))
 
hej dziewczyny żadko piszę , ale często was podczytuje . Dziś wreszcie miałam wizytę związaną z crio . Mam strasznie dziwny okres plamie od trzech dni ale nie żywą krwią tylko brązowawo z leciutkim podkrwieniem. Dr robiąc usg zapytał czy na pewno testy nic nie wykazały bo endometrium jes grube i wogule się nie złuszcza. a i na jajniku jakaś pozostalość raczej po torbielce. jestem dzisiaj w średnim chumorze bo mamy tylko dwa zarodki jeden dobry a drugi średniaczek i zobaczymy jak się rozmrożą o ile.wogòle dojdzie do crio . przez mój cykl . :confused:
 
reklama
Do góry