reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
KWIECIEŃ:

24.04.2014 Infinity wizyta serduszkowa
24.04.2014 Fasolkowa wysoka beta
24.04.2014 Agaawa wizyta i rozpiska leków

25.04.2014 montana8 wizyta kontrolna
25.04.2014 Genna wizyta i badanie hormonów
26.04.2014 Genna - start stymulacji
26.04.2014 Magda_7891 podglądanko
28.04.2014 AniaM wizyta - kolejne spotkanko z maluszkami oraz badania genetyczne maluszków
28.04.2014 Bernadka wizyta - rozpiska stymulacji
29.04.2014 Genna wizyta u anestezjologa
29.04.2014 Kotuska konsultacja u prof. Łukaszuka

MAJ:

02.05.2014 Genna wizyta podglądanko
05.05.2014 GizaS wizyta
05.05.2014 ? - Genna punkcja
10.05.2014 ? - Genna transfer
12.05.2014 Kasik wizyta u immunologa
15.05.2014 ema wizyta w klinice i USG
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa

CZERWIEC:

02.06.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego
 
Genna, w klinice pokazywali mi jak rozrobić Menopur i Cetrotide (kupowałam w aptece Gonal 75x2, Menopur 75x3, Cetrotide x4 = razem 925 zł). Ten drugi od razu mi wstrzyknęła i miałam czekać pół godziny bo niby on może wywoływać reakcję alergiczne (niby wszystko zalecają żeby zastrzyk robić co najmniej pół godziny przed wyjściem z domu) ale dobrze się czułam.
 
Ostatnia edycja:
fasolkowa jeżeli przed @ masz bóle głowy to faktycznie ciężko rozróżnić .. mnie nigdy głowa przed nie bolała stąd wiem że to był objaw.

ema cudne zdjęcie, super że wszystko ok :-) dbaj o siebie a dzidzia niech pięknie rośnie :tak:

ewelina.br dwa mrozaczki to naprawdę dużo :tak: a o rozmrożenie się nie martw - obecnie są takie techniki że bardzo rzadko się zdarza aby coś poszło nie tak - moje wszystkie 4 rozmroziły się bezproblemowo. I jeszcze jedno - blastuś 3BB to bardzo dobry zarodek - ze mną została '2' - głowa do góry :tak:
 
Zawiozłam córe do przedszkola i mnie kusiło żeby na bete skoczyć. I siedziałam i siedziałam w aucie i się zastanawiałam czy iść. Dziś mój 9dpt- 3dniowego malucha. Stwierdziłam, że chce "pobyć" jeszcze w ciąży. Tak bym już miała czarno na białym. Brzuch mnie pobolewa jak przed okresem, ale jakoś wewnętrznie nie czuje tego że mogło się udać. Wnet bedzie wszystko jasne...
Mozecie mi powiedzieć jak to jest przed crio. kiedy mam się zgłosić do gina. Czy mogłabym teraz w maju mieć crio? Jakie leki się bierze i ile jest wizyt przed samym transferem?


Taki mnie coś natchnęło :-D

https://www.youtube.com/watch?v=e9UEUi46aVQ
 
Ostatnia edycja:
O kurcze ale się zastresowałam forum przestało mi działać =-O Nie mogłam się nawet na komputerze zalogować... ale uffff już jest dobrze :D
 
smerfeta genna no właśnie nic nie brałam i nie mam pojęcia skąd torbiele!
Właśnie dzwoniłam do Ginki która tu na miejscu mnie " Prowadzi"@ przyjdzie na weekend i gdzie tu usg zrobić już o Progesteronie nie wspomnę. Obiecała pomóc.
Mówiła też że mój wynik z laparotomii nagle się odnalazł ( nie komentuje tego) i na wyniku jest że torbiele wycięte i rzekomo jajnik prawy to endometrioza... no fajnie ale na Laparo też wycinali mi torbiel z jajowodu i nie było endometriozy ani nigdzie jej nie znaleźli. To możliwe że niby była a teraz jej nagle nie ma:szok:

Fasolkowa &&&&&& za betę!!!!!
 
Ewelina to może zrób dla pewności bete bo skoro nawet lekarz zwątpił to może coś jest na rzeczy :confused:

Agaawa skoro będziesz miała coś na wyciszanie to chyba oznacza, że będziesz brała antyki ale pewna nie jestem :sorry2:

Fasolkowa kciukasy za wysoką betę :tak::-)
 
reklama
Magda - gratulacje - tyle jajeczek i już w poniedziałek punkcja - jak to szybko idzie! :-)
Fasolkowa - dołączam się z kciukami za wynik!!
 
Do góry