reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

No to się melduję. Przy 4 pęcherzykach antralnych ( AMH 0,75) mam 8 pęcherzyków ! Co prawda estradiol na razie niecały 1000 ale nie jest zle. Dostałam jeszcze 2x 300 menopuru i w piątek o 8.20 punkcja i jeśli wszystko pójdzie dobrze to 2 kwietnia sam profesor będzie mi robił transfer.Progesteron mam 2,80 i się zastanawiałam czy nie za wysoki choć norma jest do 3,0.
Byłam tez na akupunkturze. Myślałam ze te wbijanie igiełek mniej boli. Ale do przeżycia. Bardzo mnie po niej podbrzusze bolało.A tak super , polecam Wezmę tez przed i po transferze.
 
reklama
Kwiatuszek
No pewnie ze cie pamietamy ♡

Kasik
No ale ci sie fajnie udalo z tymi badaniami.to ile zaoszczedzilas?
Kotuska
&&&
A ja na L4 do konca miesiaca
Bylam dzis u lekarza bo od kilku dni zle sie czulam no a nic nie moge z lekow brac. Tak naprawde to nie wiem czy pamietacie ale juz przed stymulacja mialam oznaki choroby.
Lekarz Kazal leżeć w moim stanie :-)
Ale sie ciesze ale fajnie
Kurde rozleniwilam sie na tym urlopie
A slyszalyscie moze ze lutke doustna mozna brac dopochwowo bo wtedy tez lepiej sie wchlania?

Aaa
ostatnio dyskutowalismy o opryszce pamietacie? No i ja dostalam, chyba z oslabienia organizmu albo od wizyty w domku, pelno ludzi napewno ktos mi nie podpasowal :-D wokol ust i na nich w czterech miejscach :-
(
 
Ostatnia edycja:
doustna mozna dopochwowo. ja tam mam dziennie 9 dowcipnych i 3 dupki doustne! hehe progesteron to chyba mam milion od takich dawek :D
 
Kasik tak szukam o tych subpopulacjach limfocytów i w sumie nie mogę nic sensownego znaleźć. Wiesz może co to badanie może wnieść w nasze starania?
Agulla witaj! Czymś konkretnym się zamartwiasz? Nie ma co się strachać ;-)
Anuszka ale Ci zazdroszczę... eh przydałoby się trochę wolnego :sorry2:
Kotuska 8 pęcholi to super wynik!!! :tak: Trzymam kciuki, niech pięknie i równo rosną
Kwiatuszek czekamy na Twój powrót do gry ;-)
 
ja o punkcji sobotniej dowiedzialam sie w czwartek. czesto lekarze mowia o niej na 2 dni wczesniej bo na wczesniejszych badaniach nie sa w stanie wywrozyc jak bedziesz sie stymulowac :) spokojnie, lekarz nie musi gadac, musi leczyc :p a jak masz z tymproblem to dopytaj, pisz u nas my CI powiemy o co pytac :D

dziewczyny co z tymi moimi orgazmami? bo ja sie stracham rano jak sie budze i probuje powstrzymac, ale sie nie da :D :-D:-)
 
cześć dziewczyny nie pisałam ale czytam was cały czas .Byłam chora , leżałam plackiem.
W środę wizyta ale już wiem, że nic z tego nie będzie.Pojedziemy tylko po to żeby dowiedzieć się co dalej jak się ostatnio pytałam to nie będę musiała być łyżeczkowana ale zobaczymy:baffled:
basia ja też miałam takie orgazmy ze 2 razy i nie mogłam tego powstrzymać głupio mi było zapytać lekarza czy to ma jakiś wpływ:zawstydzona/y:
kasik fajnie że Tobie się udało z tymi badaniami.
Tak wogóle to już myślimy o naszych mrożaczkach ale ciekawe czy z pracy mnie nie wyleją:tak:
 
Ostatnia edycja:
No to się melduję. Przy 4 pęcherzykach antralnych ( AMH 0,75) mam 8 pęcherzyków ! Co prawda estradiol na razie niecały 1000 ale nie jest zle. Dostałam jeszcze 2x 300 menopuru i w piątek o 8.20 punkcja i jeśli wszystko pójdzie dobrze to 2 kwietnia sam profesor będzie mi robił transfer.Progesteron mam 2,80 i się zastanawiałam czy nie za wysoki choć norma jest do 3,0.
Byłam tez na akupunkturze. Myślałam ze te wbijanie igiełek mniej boli. Ale do przeżycia. Bardzo mnie po niej podbrzusze bolało.A tak super , polecam Wezmę tez przed i po transferze.

gratuluję tak dobrego wyniku:) Skoro 2 kwietnia robi profesor, to może uda mi się załapać na transfer:) Chciałabym jak najszybciej już mieć kropka ze sobą. Mam nadzieję, że w środę dowiem się termin.
Dziewczyny nie pamiętacie kiedy lekarka dwojga nazwisk robi transfery w Invikcie? Chciałabym jej uniknąć.
Co do akupunktury - też myślałam, że to mniej boli:) Ale ja już chyba z tego zrezygnuję.

Kasik, super, że zaoszczędziłaś na badaniach. Mnie ostatnio chcieli naciągnąć na płatną wizytę u Twojego dr :wściekła/y:
 
reklama
Witam nowe koleżanki:)

Kasik36- super, że zaoszczędziłaś!!!

Dziewczyny, zaraz pewnie nakrzyczycie, że beta za wcześnie, ale zrobiłam ją. Pomyślałam sobie, po iui 10 dnia juz było wiadomo, to po transferze tym bardziej powinno. wynik niestety ujemny, tzn. 0,2. Wezmę ze sobą sikacza, ale to już tylko formalność
Przyznam, że takie negatywne testy uczą pokory, przynajmniej mnie. czuję się podobnie jak po pierwszej nieudanej iui. Byłam pewna, że wyjdzie ok, bo przecież my dwoje młodzi, zdrowi... A był zonk. Druga iui była już na luzie ...i się udało. Mam nadzieję,że równiez na luzie podejdę po mojego mrożaczka :)

Anuszka, basia i inne testujące dziewczyny będę za Was trzymała kciuki! mam nadzieję, że po swoim powrocie przeczytam o waszych pięknych betkach.
Trzymajcie się , do następnej środy :)
 
Do góry