reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Gizas już przełknęłam porażkę i powoli się podnoszę. Czekam na telefon od doktorka co dalej i kiedy. Chyba kupię leki, które mi poleciłaś skoro i tak będę miała przerwę. A mogłabyś przesłać mi linki do aukcji bo nie wiem na co zwracać uwagę a że to nie tanie leki to nie chciałabym kupić czegoś lipnego. Co do TLC to przypadek o którym mówię był tydzień temu, na naturalnym cyklu ivf, dziewczyna miała 3 komórki ale tylko jedna się zapłodniła lub podzieliła, nie pamiętam dokładnie no i się udało. A ostatni odcinek był o IUI. Na początku radość bo beta 11 ale po dwóch dniach 8 i koniec szczęścia.
 
reklama
Ostatni odcinek oglądałam, tylko tego przed nie:sorry:
Miałam Ci Kasik wysłać priva ale może przyda sie innym

Beparent najtaniej na tej aukcji
BeParent WOMEN x30 - zostań RODZICEM, płodność . (3686821640) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Koenzym Q10 ten jest drogi ale ja teraz mam go zamiar kupić, bo łykasz jedną tabletkę i aż 300 mg dostarczasz. A ja łykam 5x30 mg i wychodzi mnie za opakowanie 25 zł za 60 tab;
KOENZYM Q10 30MG 240 KAPS -ZDROWE SERCE (3677739098) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
a wcześniej używałam swansona.
DHEA mam dokładnie to samo i biorę 2 tabl
DHEA 25mg aż 250tabl Eliksir Młodości, na 250 dni (3669408468) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Omega-kiedyś miałam to
OLEJ LNIANY 1000 mg/120 kaps OMEGA 3-6-9 SERCE (3668993249) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i to
OLEJ Z SIEMIENIA LNIANEGO - 200 KAPS - OMEGA 3 6 9 (3685239427) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Nie wiem czy wybrałam najtańsze aukcje, ale te firmy kupuję
No i zwykłe leki czyli wit d3, magnez +B6, selen +wit E,
KOENZYM Q10 300 mg 90 kaps + GŁÓG max dawka (3684143951) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Gizas dziękuję Ci bardzo, już się zabieram do kupna. A powiedz mi czy dla M też coś dawać? A ten Koenzym Q10 300 mg? Chyba nie ma linka do niego?
 
Ostatnia edycja:
czarna gratuluję, miło się czyta takie wiadomości :-)

Trochę smutno się u nas zrobiło na wątku, mam nadzieję że zła passa się niedługo odwróci i koniec roku zaowocuje pięknymi wynikami :tak:

Ja dzisiaj byłam na kontroli - po hiperstymulacji nie ma śladu, jajniki wróciły do normy, wszytko wygląda OK :sorry:
W najbliższą środę 13.11 mam jeszcze badania+kontrolę aby sprawdzić czy może zaszczyci mnie naturalna owu w tym miesiącu w co jednak wątpię więc raczej do transferu podejdę w grudniu (na cyklu bez owu) i na tej wizycie dostanę wszystkie leki. Zarodki mam chyba wszystkie klasy BB (1x5BB, 2x3BB, 1x2BB) - mogło być lepiej ale patrząc na doświadczenia innych wstyd narzekać :zawstydzona/y: ....

Pozdrawiam Was, oby nadchodzący długi weekend poprawił wszystkim nastroje i wiarę w nasz upragniony cel :-)
 
Uprzejmie donoszę, że na usg prenatalnym nic nie budziło podejrzeń dr. No i kamień z serca :)))))
Przezierność karkowa 1,3 mm, kość nosowa widoczna, a nawet dwie. Mały Wielki Człowiek ma już 7,5 cm.
Ryzyko wystąpienia trisomii, jak u 15-latki
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
Testy PAPP-A, niewskazane
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif

No i dr nie chciał zgadywać, kto u mnie mieszka, bo powiedział, że na tym etapie, to cuda wianki wychodzą.
Może na następnej wizycie (6.12) się okaże, czy to Mikołaj, czy Mikołajowa
wink2.gif.pagespeed.ce.fmosKM3Vqe.gif
 
lawendowy_sen to dobre wieści :-) Choć w większości nie mam pojęcia o czym piszesz ;-) Ale... miejmy nadzieję, że i w tej materii będę mogła się niedługo dokształcić. Trzymam kciuki za spokojne dotrwanie do końca i narodziny zdrowego malucha!
 
Lawendowy pięknie :) a dzidzia już taka duuuuuża :happy: no i czekamy na prezent mikołajkowy :)
Kasik przykro mi:( kurcze nawet przez ICSI się nie udało:wściekła/y:
a co do leków, to co do koenzymu, to mój lekarz zaleca 3x30mg ,zapewne można więcej(n 50 mg) ale trzeba brac mniejsze dawki klika razy dziennie, bo chodzi tu o wchłanianie się składników, i mój lekar mówi ze bierze się go 12-16-18 tygodni do punkcji i koniec, wiec może wam ta informacja pomoże
Ewis przykro mi z powodu twoich maluszków, mam nadzieje ze ten w brzucholku da rade.
Esiek ładne pęcherzyki, spokojnie jeszcze wystrzelą w kosmos z wielkością i ilością:) ważne by były dojrzałe.

edit:
Kasik mój dokotek właśnie zaleca dhea i koenzym wiec bierz jak najszybciej
 
Ostatnia edycja:
Giza S dziękuję za odpowiedź :) Może rzeczywiście się przebadam, choć słyszałam, że wynik tego markera nie jest jednoznaczny z tym czy się ma czy nie ma endometriozy. Mnie dziwi tylko to, że nie mam objawów. Oby torbiel się wchłonęła tak jak u Ciebie.
Trzymam kciuki za Twoją bętę 18.11!
 
reklama
:-)Smerfeta zdaję relację z konsultacji. Oddzwonił doktorek mówił, że embriolodzy nie widzieli żadnych nieprawidłowości w komórkach i nasieniu i właściwie nie wiadomo dlaczego się nie zapłodniły. Może gdyby było ich więcej to którejś by się udało :-( Plan jest taki, że muszę minimum 1 cykl odczekać i po przerwie powtórka z rozrywki, czyli od 18 dc estrofem, pomiędzy 3 a 10 dc umówić się na wizytę, 3 dni przed wizytą odstawić estrofem, usg i większe dawki Menopuru 300 j przez 7 dni. Chce żeby było więcej pęcherzyków niż ostatnio. Odczekam chyba jednak 2 cykle bo znowu by mi stymulacja kończyła się w okresie okołoświątecznym i byłby problem. A tak zacznę w styczniu na spokojnie. Pytałam o syplementy diety i powiedział, że jak najbardziej L-karnityna, Koenzym Q10, DHEA. Na pewno nie zaszkodzi a może pomóc, zwłaszcza psychice ;-):-D Spróbuję suplementów, żeby nie siedzieć z założonymi rękami i nie mieć sobie nic do zarzucenia. Acha i jeszcze kazał brać luteinę przez 7 dni podjęzykową 2 x 1 i dzisiaj ostatnią tabletkę Unidoxu, który brałam od punkcji.

Genna dziękuję za info i życzę miłego weekendu
Lawendowy super wieści, ja mam chrześniaka Mikołaja, ma 4,5 roku, jest słodki :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry