reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dziewczynki kochane dzwoniłam dzisiaj do kliniki i pani mi powiedziała,że w drugiej dobie moich 5 zarodeczków pięknie się rozwija,dzieli.W sobotę prawdopodobnie transfer gdyż musi być blastocysta :-) Jestem mega szczęśliwa :-):-) Oby dalej tak było aby moje maleństwa trwały i dzielnie się dzieliły.
 
reklama
Agusiapela gratulejszyn!!!!!!! tak się cieszę że aż mi łezka w oku stanęła, ale tak pozytywnie, generalnie ostatnio jakoś tak się rozczulam:/ z byle powodu......
to teraz lawendowy, gizas 3mam kciuki za was!!!!!!!!!!!!!!! i czekam na sumienny raport :)

Edit:
lilonka zakochałam się po prostu w zdjęciu twoich smerfików, ładne te dzieciaczki Ci wyszły, przepraszam Wam :)
@mika przypomnij gdzie podchodzisz do ivf zebym mogła wpisać w tabelke na pierwszej stronie
 
Ostatnia edycja:
Agusia to pięknie, super że zarodki tak ładnie się dzielą i to wszytskie:-)

A u mnie ok, mam 3 pęcherzyki (ostatnio wydawało mi się że plus dwa mniejsze ale ich nie ma) 16, 13 i 12 mm, estradiol z pon 200, progesteron 0,36. Wyniki z dzisiaj będe jutro miała telefonicznie. Endometrium 7,5 ( z tym nigdy nie miałam problemu) :sorry2:w piątek wizyta o 9:20. Prawdopodobnie punkcja w poniedziałek. A transfer w drugiej dobie czyli w środę. Bo przy małej ilości nie trzyma się do 5 doby bo zarodki mają najlepiej w macicy i jesli ma przetrwać to u mnie będzie na pewno maleństwu lepiej. Dr marzy o dwóch ładnych komórkach a ja powiedziałam że ja marzę o pięknym zarodku, nie muszę nic mrozić byleby tylko okruszek został ze mną na 9 miesięcy:-)
Dalej gonal 225 i cetrotide, poszło dziś 1000 zł. Wynik TSH 0,5, ale to zrobiłam po wzieciu tabletki rano w poniedziałek- choć myślę że jest mairoajny, że nie ma powyżej 2. Czerwcu miałam 2, ale endo kazała brac na zmianę euthyrox 25 z 50 i może dlatego tak ładnie spadło.

Zaliczyłam dziś zakupy w TK maxxx, kupiłam super koszulki takie bieliznowe za 10-12 zł aż 5 sztuk:-)z 80 a nawet 100 zł przecena no i śliczne buty na jesień i zimę, skórkowe po 120 zł. Jedynm słowem zakupy udane w minimalnej cenie. Uwielbiam TK max

Lawendowy teraz czekamy na wieści od Ciebie:-)
 
Agusiapela gratulejszyn!!!!!!! tak się cieszę że aż mi łezka w oku stanęła, ale tak pozytywnie, generalnie ostatnio jakoś tak się rozczulam:/ z byle powodu......
to teraz lawendowy, gizas 3mam kciuki za was!!!!!!!!!!!!!!! i czekam na sumienny raport :)

Edit:
lilonka zakochałam się po prostu w zdjęciu twoich smerfików, ładne te dzieciaczki Ci wyszły, przepraszam Wam :)
@mika przypomnij gdzie podchodzisz do ivf zebym mogła wpisać w tabelke na pierwszej stronie

Genna-kochana ja też dzisiaj popłakałam się ze szczęścia mimo to,że to dopiero początek drogi do pełni szczęścia ale sam fakt usłyszeć od pani z laboratorium,że wszystko jest ok,że pięknie się rozwijają i dzielą to jest naprawdę coś pięknego.Tylko my to potrafimy zrozumieć :-)
 
Gizas, kolejna zakupoholiczka :) ale cudownie, marzy o 2 hihihi uffff kamień z serca coś się dzieje, teraz do piątku :-) raport przyjęty :)
teraz czekamy na lawendowy :)
 
Ostatnia edycja:
GIZAS-kochana cieszę się niezmiernie wielkie WOW :-)
Super,że tak ci się wszystko ładnie układa a dalej to będzie już jeszcze lepiej :-) Po zadowalającej wizycie zadowalające zakupy to jest to co kobiecie poprawia humor na cały dzień :-)
 
Ja się nie nastawiałam na dużą ilośc pęcherzyków, bo wiem jakie mam AMH, ale pomimo tego wierze że będzie z tego zarodek a może nawet dwa:-) innej myśli nie dopuszczam:sorry2:
A zakupy zdecydowanie poprawiają humor:-)
 
reklama
GIZAS-a czy ty będziesz miała transfer 1 zarodka czy też dwóch?Wiem,że powyżej 35 roku można dwa ale jeżeli lekarz stwierdzi,że trzeba podać dwa kobiecie poniżej 35 roku to wtedy podają dwa zarodeczki.
 
Do góry