reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Tylko chwilkę mnie tu nie było, a tu same dobre wieści. I niech już tak zostanie.

Agusiapela, gratuluje Ci z całego ♥.
GizaS, Tobie tez kochana gratuluję. I jak widać idziemy łeb w łeb

Uprzejmie donoszę, że ja już po wizycie. Pęcherzyki dalej rosną, a ich ilość bez zmian, czyli 16:tak:
Nadal mam się kłuć. Kolejna wizyta w piątek. No i punkcja w poniedziałek.
I to chyba byle, albo aż tyle :-)


Dziękuję Wam za kciuki, ale mam prośbę, żeby już ich nie trzymać, bo w moim przypadku zdradzają.
Możecie myśleć, wysyłać mi pozytywną energię, tańczyć, skakać, co cokolwiek, byle nie kciuki :tak:

LAWENDOWY-a czy wiesz w której dobie będziesz miała transfer?Idziemy kochane idziemy cały czas do przodu :-)Z dnia na dzień coraz to wspanialsze wiadomości SUPER :-):-)
 
reklama


SIERPIEŃ


15 sierpień - Blue podglądanie wielu pęcholi (Gyncentrum-Katowice)
15 sierpień - Malwisia
wizyta u wampirów

16 sierpieńLawendowy_Sen podglądanie wielu pęcholi (Invimed Gdynia)
16 sierpień GizaS
podglądanie wielu pęcholi (Gyncentrum Katowice)

17 sierpień - Darka85
antyki start
17 sierpień - Agusiapela udany transfer (Provita Katowice)

​19 sierpień - Ginna bezbolesny scratching (Invimed Gdynia)
19 sierpień - Lawendowy_Sen 8:00owocne jajkobranie (Invimed Gdynia)
19 sierpień - GizaS
owocne jajkobranie (Gyncentrum katowice)
19 sierpień - Smerfeta
wysoka beta (Gameta Gdynia)
19 sierpień - Smerfeta awaryjnie udana wizyta (Gameta Gdynia)

21 sierpień - Kwiatuszekq20
udana wizyta kwalifikacyjna

23 sierpień - Genna początek owocnej stymulacji (Invimed Gdynia)
23 sierpień - Malwisia
udana wizyta i USG

30 sierpień - @mika
początek owocnej stymulacji (Invicta Gdańsk)

sierpień - Angella,
oczekiwanie na wielmożną @; niech już przychodzi

koniec sierpnia - Anuszka
udanawizyta przedkwalifikacyjna do programu rządowego



WRZESIEŃ

2 wrzesień - Darka85 wizyta przed udanym IVF
4 wrzesień - Genna prawdopodobnie udane jajkobranie (Invimed Gdynia)


PAŹDZIERNIK

9 październik - Kasik36 udana wizyta kwalifikacyjna (Invicta Gdańsk)
 
Agusiapela, wiem, transfer będę miała w środę. U mnie w klinice nie hoduje się do blastocysty.
Dlatego punkcję wolałam mieć w piątek, bo do poniedziałku, to 3 dni. Ale wyszło inaczej. Zresztą mój dr mówi, że nie ma lepszego miejsca dla zarodka, niż mamusia :tak:
 
Lawendowy - więc my tańczymy Smerfowe labado :-) dla Ciebie (to jedna z ulubionych śpiewanek Smerfów) imponująca ilość jajków :-) kurka z Ciebie pierwszorzędna

Agusia - lecisz jak ja - punkcja w poniedziałek, transfer w sobotę. Tylko u mnie z 7 zarodków ostały się dwa - ale za to jakie :-) Eh przypominam sobie jakie to były emocje :-) Ale najgorsze czekanie dopiero przed Tobą. Czekanie na betę.
Trzmam kciuki za minimum dwucyfrową :-) a najlepiej 3 cyfrową

GizaS - cudne wieści. Niech pęcholki rosną piękne okrąglutkie :-)

Blue - liczę na równie dobre wieści jutro. Zaraz jutro?? To klinika pracuje w święto?
 
Na transferze - w 3 dobie klinika informowała o 7 rozwijających się, a jak przyjechaliśmy na transfer to ostały się dwie morulki (ale jak to określili - dobrze rokujące). Reszte zostawili do obserwacji, ale już nie ruszyły - zatrzymały się właśnie na 3 dobie w rozwoju. Więc na transferze za bardzo wyboru nie było - podali nam oba zarodeczki - Zuzię i Maciusia :-) Bóg ma swoje plany wobec nas:-)
Ale u Ciebie wszystkie 5 będzie rosło na 5 z + :-)
 
dziewczyny poczytam was wieczorem i nadrobię zaległości bo teraz jestem w pracy i mam nawał roboty ale mam wielką prośbę o odp na moje pytanie. Wczoraj ok 17 na wkładce miałam czerwony śluz uznałam że to @ i 2 dc łyknęłam antyka i pojechałm dziś (2dc) na fsh i tu się kończy mój cykl, bo do tej pory nic mi nie leci. podpaska sucha jedynie jak tak głębiej zajrzę to mam takie brązowe glutki. i nie wiem co mam teraz robić brać te antyki czy jeszcze nie? mój cykl się zaczął czy jeszcze nie? czy mogło to spowodować orgametril i ten jeden antyk? Nigdy wcześniej tak nie miałam.
 
Kochana ale twoje kruszynki są prześliczne
Zuzia i Maciuś są przepięknymi dzieciaczkami :-)
Wiem,że u mnie może być taka sytuacja jak u ciebie ale żyję z myślą,że chodź jeden zarodeczek pozostanie ze mną na zawsze:-)
 
reklama
dziewczyny poczytam was wieczorem i nadrobię zaległości bo teraz jestem w pracy i mam nawał roboty ale mam wielką prośbę o odp na moje pytanie. Wczoraj ok 17 na wkładce miałam czerwony śluz uznałam że to @ i 2 dc łyknęłam antyka i pojechałm dziś (2dc) na fsh i tu się kończy mój cykl, bo do tej pory nic mi nie leci. podpaska sucha jedynie jak tak głębiej zajrzę to mam takie brązowe glutki. i nie wiem co mam teraz robić brać te antyki czy jeszcze nie? mój cykl się zaczął czy jeszcze nie? czy mogło to spowodować orgametril i ten jeden antyk? Nigdy wcześniej tak nie miałam.

Malwisia-ja miałam wczoraj ci napisać o tym cyklu.Więc tak......
Jeżeli @ przyszła do ciebie wczoraj po godź 12(do południa) to dopiero od dziś powinnaś liczyć 1dc.A jeżeliby przyszła wczoraj ale przed godź 12(do południa)to wczoraj byłby 1dc.Z tego co pisałaś to @ przyszła do ciebie wczoraj po 22 czyli dziś masz 1dc.
 
Do góry