reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Genna, jutro dowiem się kiedy punkcja. Możliwe że poniedziałek lub wtorek. Pierwszą dawkę Gonalu miałam 150 potem po 125. I od środy jeszcze mam Menopur 75 i Cetrotide.
 
reklama
można też zapytać w przychodni rodzinnej, ale u mnie kazali przynieść jakiś dokument, który mówiłby o tym, że mam to od lekarza przepisane i że nie są niewiadomego pochodzenia:)
no ja woziłam ze sobą 200km:) nie chciałam ich tyle wyrzucać do śmietnika, bo jednak trochę tego było.
 
zazdroszczę Wam, że macie takie małe dawki leków, a nie jak ja 300j menopuru i gonapeptylu. Przeraża mnie myśl, że niedługo znowu trzeba się kłuć. Najpierw heparyna, a jeśli się nie uda, to stymulacja:-(. Chciałabym żeby mnie ominęło:)

Magda, ja w klinice pytałam w labolatorium jak chodziłam na pobranie krwi. Albo u położnych. Muszą to przyjąć, no a oni mają co z tym zrobić potem.
 
Hej dziewczyny .
Ewelina bądź silna, w końcu każdej z nas musi się udać i tulić w ramionach takie maleństwo jak mała Zosia .
Tak sobie myślę o histeroskopii tak naprawdę co ona ma wnieść do leczenia, jeżeli jest podejrzenie polipów, endometriozy czy nieprawidłowej budowy macicy to ma ona sens ale w innym przypadku ?
 
reklama
No właśnie też mi się tak wydaję Anulla po co organizm narażać na ingerencję , a czasami mam wrażenie że lekarze kwalifikują zbyt pochopnie.
 
Do góry