reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Tajger chcesz powiedzieć ze z tych 50 co naliczyli wyszło 12? Uważaj teraz na siebie pij dużo wody jak pisalysmy i stosuj dietę białkowa podobno pomaga :) 3maj sie :) i pozostało tylko czekanie wiec kciuki za seksik na szkiełku :)
 
Tajger, współczuję, to się biedna namęczyłaś. Dużo zdrowia życzę i żebyś szybko doszła do siebie. Trzymaj się i kciuki za seks na szkiełku;-)
Kasik, witaj, odpoczywaj sobie, u nas w nocy zapowiadają przymrozki a u Ciebie to pewnie upał:-)
 
Tajger współczuje bardzo! Hiperka to nie żarty więc w razie problemów pędź do szpitala. Nawet nie zastanawiaj się. Pij mega duuużo wody, jak to kiedyś któraś dziewczyna powiedziała - niech się z Ciebie aż przelewa!

Genna gonapeptyl brałam codziennie. Rano o 7 gonapeptyl (chyba że szłam na badania estradiolu to brałam dopiero po pobraniu krwi), a o 19 menopur

eeh Kasik teraz to pewnie sobie drinkujesz ;-)

Heiza a nie Radwan z Gamety w Łodzi? Może i był dobry ale później poznając historię Gizas zwątpiłam w jego mądrość. Pożarła go rutyna:confused:

Infinity gratuluje kropeczki :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fasolkowa jedna Blastka to bardzo dobry wynik, lepszy niż 0
Smerfeta ja biorę o 8, pierwsze 5 dni brałam codziennie potem co drugi aż do pierwszego dnia stymulacji , wiec chciałam wyliczyć ilebede jeszcze potrzebowała dokupić :) dziękuje za odpowiedz ;)
 
Do góry