reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Ja już po wizycie - jest jeden pęcherzyk ciążowy 11,1mm prawidłowo umiejscowiony w macicy :tak: Na zarodek i serduszko jeszcze za wcześniej ale lekarz uprzedzał że nic więcej dzisiaj nie zobaczę jeszcze przed usg.Na wizycie w czwartek 24.04 ma być już wszytko widać.

I to tyle pozytywnych wrażeń z wizyty - moich wątpliwości co do przyrostu bety lekarz mi nie potrafił wyjaśnić - mam się nie przejmować bo inna pacjenta w tym samym dpt która była przede mną ma podobną betę - na takie wyjaśnienie już nie miałam argumentów ehhhhh :angry::baffled:
 
reklama
Ja już po wizycie - jest jeden pęcherzyk ciążowy 11,1mm prawidłowo umiejscowiony w macicy :tak: Na zarodek i serduszko jeszcze za wcześniej ale lekarz uprzedzał że nic więcej dzisiaj nie zobaczę jeszcze przed usg.Na wizycie w czwartek 24.04 ma być już wszytko widać.

I to tyle pozytywnych wrażeń z wizyty - moich wątpliwości co do przyrostu bety lekarz mi nie potrafił wyjaśnić - mam się nie przejmować bo inna pacjenta w tym samym dpt która była przede mną ma podobną betę - na takie wyjaśnienie już nie miałam argumentów ehhhhh :angry::baffled:

A fote masz ??? Nie przejmuj się betą, ważne że jest pęcherzyk i za tydzień będzie już zarodeczek i ze wszystko jest ok.
 
Infinity, ale super wiadomość:-D na szczęście kropek jest w odpowiednim miejscu, chociaż nie miałam co do tego wątpliwości;-) Nie przejmuj się już betą, najważniejsze, że wszystko jest ok. Teraz to wizyta serduszkowa, więc fasolka niech rozwija się zdrowo. Chwal się swoim szczęściem, tego nam trzeba na forum, bo ostatnio zrobiło się trochę smutnawo:-(

genna, ja gonapeptyl brałam codziennie. Co prawda igły rzeczywiście gorsze niż menopur, ale zastrzyki mniej bolesne - w moim przypadku.
 
cześć kochane ja już po.dziś myślałam że umrę obudził mnie okropny ból jajników o 5 rano zemdlałam z bólu mąż nie czekając na tragedie zaczął dzwonić do kliniki nikt nie chciał pomóc ,ani nie miał pomysłu co zrobić aż w końcu znalazła się mądra głowa która kazała przyjechać jak najszybciej.Dojazd tam to droga przez męki każda nierówność w asfalcie wyczuwalna na moim brzuchu :(.w klinice dostałam leki przeciwbólowe które nie pomogły ale czułam się choć yroche bardziej bezpieczna bo już tam byłam.I tak doczekałam tam godziny punkcji.Punkcja też bolesna chociaż w znieczuleniu mamy 12 komórek zobaczymy co jutro wyjdzie.Lekarz powiedział że najgorsze może być jeszcze przede mną.więc święta chrzciny i inne spotkania odpadają.czuję się mega źle nie wiem czy wygram z hiperką :no:

dziękuje dziewczyny za wsparcie i gratuluję wszystkim co się udało
 
Infinity wspaniałe wiadomości takich tu ostatnio brakuje :-)
Tajger trzymaj się musisz być silna :tak:
Witam nową koleżankę Chloe :-)
Dziewczyny pamiętacie jak nie mogłam sobie przypomnieć nazwiska prekursora Invitro w Polsce już mam to dr Jerzy Radwon teraz działa pod Łodzią jest wielkim autorytetem w tej dziedzinie szkoda tylko że to tak daleko jak dla mnie .
Genna ja też brałam Gonapeptyl codziennie i rzeczywiście igły fatalne .
 
reklama
Infinity, super. To teraz czekamy na serduszko Pani Kropek ;) i fotkę :)

Tajger, współczuje. Dobrze że ktoś zareagował. Trzymaj się. Kciuki żeby teraz komóreczki ładnie się zapłodniły i żeby był komplet 6 do mrożenia :tak:

Chloe, witam ;)
 
Do góry