reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
dziewczyny po nieudanej pierwszej próbie miałam okres 26 dnia cyklu , a teraz czekam i czekam a tu już 40 dc. brzuch boli od 4-5 dni jak na @ i od 2 dni piersi pobolewają. bedzie niezle jak dostane na święta i przepadnie 2-3 dzień cyklu i nici z przygotowań do crio w tym miesiącu :(
 
Fasolkowa, Tola! Trzymam kciukasy!

Fasolkowa, mam nadzieje, ze rozpoczniesz dobra passe dla Opola! Hehe...

ja chciałabym wziąć tydzien zwolnienia od dnia punkcji, jeżdzę dużo autem, dziennie robię ok. 200-300 km. Jak myślicie powinnam brać to zwolnienie?

Jutro wazny dzien - wizyta w klinice i rozpiska leków. Juz sie nie mogę doczekać.

acha! Widziałam bociana! Juz drugi w ciagu 2 tygodni. Mam nadzieje, ze to dobra wróżba. Haha....
 
KWIECIEŃ:

16.04.2014 Agaawa wizyta i dobór stymulacji
16.04.2014 Infinity wizyta pęcherzykowa
16.04.2014 Tajger punkcja

18.04.2014 Magda_7891 wizyta - zaczynamy
18.04.2014 Kotuska wysoka beta
19.04.2014 Anulla wizyta
22.04.2014 Mimozama wizyta i rozpiska
22.04.2014 lady_margot wysoka beta + wizyta
22.04.2014 Agulla wysoka beta
22.04.2014 Kotuska wysoka beta
24.04.2014 Infinity wizyta serduszkowa
24.04.2014 ema wizyta u gina prowadzącego
25.04.2014 montana8 wizyta kontrolna
25.04.2014 Genna wizyta i badanie hormonów
26.04.2014 Genna - start stymulacji
28.04.2014 AniaM wizyta - kolejne spotkanko z maluszkami oraz badania genetyczne maluszków
28.04.2014 Bernadka wizyta - rozpiska stymulacji
29.04.2014 Genna wizyta u anestezjologa

MAJ:

02.05.2014 Genna wizyta podglądanko
05.05.2014 ? - Genna punkcja
10.05.2014 ? - Genna transfer
12.05.2014 Kasik wizyta u immunologa
15.05.2014 ema wizyta w klinice i USG
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa

CZERWIEC:

02.06.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego
 
Agawa myślę, że odpocząć i zregenerować siły trzeba tym bardziej, że po punkcji jajniki bolą, mnie dodatkowo za tym podejściem brzuch bolał i miałam napady bólu jak na@ nie do wytrzymania.
Dziękuje dziewczynki bardzo chętnie rozpocznę dobra passę dla Opola aczkolwiek już mam schizę wczoraj jak kładłam się spać jajniki mnie bolały jak na @. Nawet nic nie mówiłam m., żeby sam nie załapał doła. Czuję się dokładnie tak jak poprzednie dwa podejścia- obym się myliła. Tym razem zamierzam leżeć 4 dni i nic z łózka mnie nie wyciągnie.
Tajger &&&&&&&&&&&&&&& za punkcję
 
Agawa, ja wzięłam najpierw L4 po punkcji a potem kolejne po transferze wiec w sumie była ciągłość. Pracuje jako PH i tez dużo jeżdżę i nie wyobrażam sobie w tym stresie za kółkiem razem z kropkiem. Zresztą po punkcji brzuch wielki, ledwo się mogłam ruszyć.

Infinity, trzymam kcukasy na wizytę, ja coś czuje ze może serduszko będzie już. Ciekawe czy jeden kropek czy może jak Ania dwa ? :-) Pochwal się zdjęciem ;-)

Tiger trzymaj się na punkcji, bacznie się obserwuj żebyś się nie dała wrednej hiperce !!!
 
Ostatnia edycja:
Agulla u każdej z nas jest inaczej - mnie brzuch bolał dość szybko i najbardziej zapamiętałam takie nagłe bóle w dole brzucha, jak byłam w ruchu to aż musiałam na chwilę przystanąć bo ciepło mi się robiło ;-) ale niektóre dziewczyny nie miały jakichkolwiek objawów i też były w ciąży więc ciężko to rozgraniczyć ...

Agawa wg. mnie warto wziąć tydzień zwolnienia (lub dłużej jeżeli potrzeba). Ja się źle czułam - przez pierwsze kilka dni nie była bym w stanie wstać do pracy. Oczywiście są dziewczyny które na kolejny dzień czują się świetnie - to zależy na pewno też od ilości pęcherzyków, indywidualnej reakcji na leki itd.

Kotuska na serduszko to raczej za wcześniej - dopiero 22dpt :sorry2: - zobaczymy, może na podstawie bety coś wywnioskuję :blink: ...
 
Ostatnia edycja:
ewelina.br fajna ta nasza praca ;), bardzo lubię swój zawód, w czerwcu moja szefowa tez robi przeprowadzkę salonu i chce go zrobić bardzo profesjonalnym. Co do miesiączki to też czekam i czekam :angry: dziś 34 dc wizyta u lekarza 25.04 mam nadzieje ze zdąze być juz po wrrrr.
Infinity kciuki za wizytę z dzidzią :-),czekamy na wrażenia.
Dziewczynki z Opola w związku z tym ze nie tylko u mnie problem z mrozeniem w naszej klinice <chodzi mi o tą 7 dobę> napisałam do MZ czy to jest zgodne z regulaminem tego programu, bo z tego co widzę w innych klinikach tak nie przetrzymuja zarodków, a nie oszukujmy sie każda kolejna stymulacja to duze obciazenie dla organizmu. Wiec czekam teraz na odpowiedz ;-)
 
Dzieki Dziewczyny. Wiec na pewno wezmę tydzien zwolnienia. Jakbym sie bardzo złe czuła, to moze i wiecej, ale mam nadzieje, ze bedzie ok.

Kotuska - ja tez byłam do 1 kwietnia PH, teraz jestem Product Managerem, jeżdzę po całej Polsce. Fajnie, ze jest ktos w mojej profesji:))

montana, na, dobrze ze napisałas. Będę czekac z niecierpliwością na info z MZ.
 
reklama
Do góry