reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Mada:) kochanie to ja pisałam o klinice w Opolu. Mieszkam pod Wrocławiem, ale wolę dojechać 60 km niż leczyć się w Invimedzie, naprawdę jestem do tej kliniki zrazona. Któraś z dziewczyn pisała że skoro masz endometriozę 4 st to musisz naprawdę się spieszyć <nie pamiętam kto to pisał>. Opole również może poszczycić się uzyskanymi ciążami, kolejek do zabiegu nie ma, bo jak to mi lekarz powiedzial robią na bierząco. Więc jak w listopadzie mialam wizyte kwalifikującą,dostałam badania które musialam wykonać,tak 20.12 pojechalam z wynikami i od stycznia <nowego cyklu> zaczęliśmy stymulację. Ta klinika to GMW Embrio. Trzymam kciuki za Ciebie :blink:
 
reklama
Ogromniaste kciuki za dzisiejsze bety :tak:

Ale nam się lista skróciła ... Kogoś dopisać?

Marzec:

05.03.2014 ilka_a wysoka beta :tak:
05.03.2014 KasiaMakaronik ogromniasta beta
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif

10.03.2014 genna: wizyta w klinice ,czy to już?
17.03.2014 Anulla28 wizyta kontrolna - przygotowanie do crio
 
Witam was dziewczyny dawno się nieodzywalam, trzymam kciuki za testujące, gratulacje dla tych dziewczyn którym się już udało :) mada-ja się leczyłam we Wrocławiu w invimedzie niepolecam Ci tej kliniki oszuści i naciągacze ja już od sierpnia starałam się o refundacje i doktor ciągle coś przedłużał i dopiero w lutym za 6 zatem mnie zakwalifikował i powiedział ze muszę czekać rok że oni do mnie zadzwoną jak będzie kolej na mnie, wiec odradzam za każdą wizytę placiam i dajeżdzalam 250 km w jedna stronę. Sieć się zdecydowałam podejść prywatnie w Katowicach w invimedzie całkiem inne podejście maja i bardzo fajna pani Doktor polecam a za ivf płaciłam 5 tyś plus hormony :D teraz czekam na 20 marca żeby zrobić betę i mam nadzieje ze to będę miała najpiękniejszy prezent na 30 urodziny :D dziewczyny pozdrawiam was i życzę powodzenia :):)
 
Dzięki za pomoc i faktycznie chyba zdecyduję się na Opole, w sumie 80 km to nie aż tak dużo. A co do mojej torbieliki, jak myślicie trzeba będzie ją usnąć. trzeba umówić się na wizyte i do dzieła nie ma na co czekać;-). pozdrowionka:-)
 
Mada, jak masz 80 km to nie zastanawiaj się :) wybierz klinikę z lepszymi opiniami i wynikami. My mimo, iż niby do trójmiasta mamy "rzut beretem" robimy 65 km w jedną stronę. Jak trzeba by było to i 300 bym robiła oby wkońcu doczekać się potomka ;)
 
KasiaMakaronik z całych sił trzymam kciuki, żeby poprzedni wynik bety okazał się pomyłką. Na 11-tą idę do kościoła posypać głowę popiołem, będę się o Was modliła :tak::tak::tak:

ilka kciukasy za śliczną betkę :-)
 
No i zdecydowane, klinika w Opolu czekam teraz tylko kiedy mąż wróci z Niemczech i jedziemy na wizytę;-). Oby wszystko wyszło po naszej myśli. Powodzenia kobitki:tak:
 
reklama
dzwonił Dr i nie mam jutro badać hcg bo mam ładne wyniki :) i nie ma takiej potrzeby
w poniedziałek mam wizyte i przed nią mam zbadać hcg i prg ;-)

A jeżeli chodzi o badania genetyczne to miałam wszystkie zrobione na NFZ
tylko na każde badanie musiałam mieć skierowanie od lekarza ogólnego (leczenie niepłodności)
do poradni generycznej
kariotypy, Cftr (Ja i eM) za free
 
Do góry