reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Dam znać na pewno, właśnie się zastanawiam nas lekarzem, myślałam może o dr Niemczyku on w sumie ma najlepsze opinie na internecie.;-). A może możesz kogoś polecić.
 
Ja chodze do dr Tomali, ale powiem Ci ze kazdy z nich ma dobre opinie, no ale fakt Niemczyk ma najlepsze, jedynym minusem co pisza na jego temat to to ze ma spore nawet 2 h opoznienia, z reszta ja do Tomali ostatnio tez czekalam 1 h hihi. Posluchaj intuicji i wybierz jakiegos lekarza :-)
 
cześć dziewczyny ja już nie wiem co mam myśleć dziś powtórzyłam HCG nie spadło ,ale też mało urosło 88,320
boję się że to znowu może być pozamaciczna :no:
I tak wam wszystkim dziękuje bardzo:tak:
 
KasiaMakaronik a mialas podane 1 czy 2 zarodki?

AniaM81 dobrze ze posluchalas lekarza i przed wizyta zrobisz badania i bedzie dobrze...

Ogromniaste kciuki za dzisiejsze bety
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
 
Na razie czekam na wyniki ,ale cos w środku podpowiada mi ze nici :( jakos jestem dzisiaj pesymistycznie nastawiona ...nie wiem kiedy bedzie wynik niby zaznaczyli ze do 14 ,ale akurat kiedy skończyła mi pobierać krew to pogasly światła i jechali tylko na akumulatorach ,wiec pewnie sie przesunie w czasie ..

KasiaMakaronik koniecznie napisz co powiedział lekarz,ja jeszcze jestem zielona jesli chodzi o wzrost bety i nie wiem jak powinna prawidłowo przyrastac..powtórz jutro lub pojutrze ,moze wtedy juz ruszy z kopyta ;)
 
KasiaMakaronik nie mam pojęcia jak się zachowuje beta przy pozamacicznej ale chyba normalnie bo z wyników nie można jej się domyślić. Miejmy nadzieję, że leniuszek zastanowił się, że jednak zostanie z Wami :-)

Madzia mam nadzieję, że KasiaMakaronik nie będzie miała mi tego za złe ale od jakiegoś czasu zaczęłam zapisywać wyniki, żeby łatwiej interpretować własne. Kasia miała podany 5 dniowy zarodek:
5 dpt:
· beta =14,190 J
· estradiol=1014,00
· progesteron=12,58
8 dpt:
· beta=61,810 J
· estradiol=1686,00
· progesteron=47,13
12 dpt:
· beta=64,52
· estradiol=1453,00
· progesteron >60
14 dpt:
· beta: 88,320
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny wyobraźcie sobie że nie wstałam rano do pracy :baffled: przebeczałam pół nocy i najzwyczajniej w świecie zaspałam a jak wstałam i zobaczyłam swoją twarz w lustrze zdecydowałam że poproszę o dzień urlopu masakra ale całe szczęście mam super szefową :-) . Mąż mi dał trochę wykładów że wszystkich pocieszam a sama nie mogę wziąć się w garść itp. no i ma racje więc ogarniam mieszkanie bo prawie nic nie robiłam przez te dwa tygodnie a wiecie jak to robią faceci i jadę zapisać się na siłownię :tak:
Kasia Makaronik
jeszcze raz gratulacje Kochana :-)
 
Do góry