reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

KasiaMakaronik progesteron jest oki, a beta przyrasta troszkę dziwnie, ale nic innego nie zrobisz jak teraz musisz czekać i za pare dni usg, nie chcę Ci tu kadzić że wszystko jest super, bo to moze być wszystko, albo słaby i chory zarodeczek, albo c. pozamaciczna albo równie dobrze za kilka dni zobacztsz pęcherzyk a potem serduszko. Na tym forum juz takie cuda sie zdarzały ze wszystko jest mozliwe, wiec moze do momentu usg to sprawdzaj jeszcze jednak betę, a co na to lekarz?
 
reklama
Heiza do tego niestety nie da sie przyzwyczaić musimy przeryczeć swoje to pomaga, a potem trzeba sie podnieść i zacząć całą walkę od początku. Ja po pierwszym ivf po trzech transferach nie chciałam juz podchodzić, chciałam zrezygnowac i dać sobie spokój cały nasz czas był przez rok podporządkowany ivf, nic zaplanować itd. ale jednak spróbowałam i jest i oby mój kropek ze mną został do końca. I Tobie również tego życzę.
 
Heiza kochana nie potrafię sobie nawet wyobrazić co czujesz. Tak jak pisałaś wcześniej chyba lepiej od razu widzieć zerową betę niż przez parę dni myśleć, że się udało :sorry2: Trzymaj się jakoś, zajmij czymś myśli, sport to dobre rozwiązanie. Ja też wróciłam na aerobic 3 razy w tygodniu. Dzisiaj nie wiem czy pójdę bo przyszła @ i tak ze mnie leci jak nigdy w życiu :zawstydzona/y:

KasiaMakaronik masz dzisiaj jakąś konsultację telefoniczną z lekarzem?
 
Jadę robić jutro badania z rana więc wszystkiego się dowiem :-).
Jest promocja na badania genetyczne w Inviccie , panel tych badań które muszę zrobić zamiast 1000 kosztuje 400.
 
Ostatnia edycja:
mam dzisiaj konsultację telefoniczną z lekarzem ale na razie się nie odzywa , więc czekam

jak coś wiecie na temat wolnego przyrostu bety to piszcie proszę

kasik nie mam nic przeciwko twoim notatkom i dzięki że mnie wyręczyłaś w podaniu moich wyników ;-)
 
reklama
Do góry