reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Heiza my akurat karioty robiliśmy ale nie słyszałam, żeby komuś na forum wyszły źle więc to badanie chyba bez sensu. Na resztę badań mam nadzieję, że dostanę skierowanie 18-tego marca podczas wizyty u genetyka bo już na 25-tego mam termin pobrania na nie krew ;-) Tak przezornie zaklepałam sobie kolejkę. A jak czytam ile dziewczyny mają badań porobionych to jestem taka skołowana, że nie wiedziałabym od czego zacząć a sama na własną rękę nie chcę robić bo to szukanie igły w stogu siana, na dodatek bardzo kosztowne. Do genetyka chodzę na nfz w Invikcie, "chodzę" to za dużo powiedziane, bo teraz pójdę dopiero drugi raz :-D

Smerfeta a z crio w maju to jaki jest powód? Brak miejsc czy konieczność zregenerowania organizmu a może wyleczenie infekcji (ale to akurat chyba za długo)? :confused:
 
Ewelina mam nadzieję, że jednak w Invikcie mi się uda. Ale jeżeli nie daj Boże się nie uda to rozważam Artemidę i Bociana w Białymstoku

Smerfeta masz odczekać 2 miesiące czy 2 cykle?:tak: Ja czekam na @, leki odstawiłam w sobotę a franca jak ma przyjść to nie przychodzi :wściekła/y:
 
Heiza a ja myślałam, że Ty z Trójmiasta :baffled:Ja wyszłam z założenia, że jak już mam podejść pełnopłatnie to u najlepszych a Białystok słynie z cudów na najtrudniejszych przypadkach:-)
 
Dziewczyny ja mam 280 Km. i daje rade , mam nadzieje że nie będziecie musiały już tam jeździć, a nawet jestem tego pewna teraz musi się już udać :-) , ale dla innych na prawdę warto zupełnie inne podejście niż we wszystkich innych klinikach np. w Warszawie jak na linii produkcyjnej z zegarkiem w ręku . Polecam Dr Mrugacza w styczniu mieliśmy pierwszą wizytę u niego po laparoskopii a w lutym już mialam stymulacje :-D
 
reklama
Do góry