reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Smerfeta ja wczoraj słowo w słowo usłyszałam to samo :-D - że MZ nie bez powodu daje 3 pełne procedury, że statystyki wskazują (...) że w tym czasie było X pacjentem którym się udało itd. .... dobrze że na Ciebie te słowa działają pozytywnie bo nam mnie jak płachta na byka :zawstydzona/y:
Ja chyba nadal mam problem z zaufaniem i do lekarza i do wszystkiego co się dzieje wokół, zdaje sobie sprawę że muszę coś z sobą 'zrobić' :dry:

Co do badań to wiem że Gameta robi, na pewno test potrójny z chlamydią ale osobno pewnie też. Nie pytałam jednak o ceny bo u nich zazwyczaj jest najdrożej ;-) Zapytam o to dr. na najbliższej wizycie, zobaczymy co powie (tu powinnam napisać że wiem co powie ale przecież pracuję nad swoim negatywnym nastawieniem więc nie napiszę :-D).
Tobie bardzo życzę żeby ten trzeci raz był ostatnim :tak:
 
Smerfeta, dobrze, że słowa lekarza na Ciebie działają pozytywnie. Ja narazie myślę o crio i mam ogromną nadzieję, że się wreszcie uda. Ale czytając o niepowodzeniach zaczynam się obawiać i nachodzą mnie pesymistyczne myśli, że w ogóle się nie uda. Ale nastawienie zależy od nastroju i pewnie tak jak każda raz zdarzają się lepsze, a raz gorsze dni.
Ja mam poczekać tylko 1 cykl do crio. :confused: Ciekawe, może się okaże, że jak pojadę do lekarza na konsultacje, to będzie kazał jeszcze poczekać.
 
Smerfeta, nie, to było z jakimś księdzem z Gorzowa, we Wrzeszczu.

Dziewczynki wy mnie nie załamujcie z tym do 3 razy sztuka bo już po mnie, umówmy się może na do 4 razy sztuka ;-)
Gdyby nie to, że wcześniejsze dwa razy robiłam prywatnie, to już bym limit rządowy wykorzystała

Kasik
a Ty skąd jesteś? Ja z kolei często bywam w Ostródzie :)
 
Kasik mam nadzieję, że do 3 i nie będziesz musiała jeździć do Bociana bo bociek sam do Ciebie przyleci ;-)
Infinity no widzisz jaka miętka jestem, lekarz mnie przekonał ;-) Ale tutaj nakłada się dodatkowo wspomnienie niektórych odcinków serialu o ivf na TLC. Tam chyba 2 parom udało się chyba dopiero za 4 razem. Co do badań to mojego dr zapytałam o te badania, powiedziałam że chcę zrobić i skoro już byłam na fotelu... plusem jest że nie traciłam czasu ani kasy na dojazdy w inne miejsca
Infinity, Anulla myślę, że po prostu jesteśmy już zmęczone tymi ciągłymi pielgrzymkami do kliniki, stąd też dodatkowo spadek nastrojów... przynajmniej ja tak mam i wierzę, że jak odpocznę to będzie mi lepiej
 
Na Kto po in vitro są/były dziewczyny, którym się udało nawet za 6 razem dopiero, ale najważniejsze, że się udało, djatego nie wolno się poddawać :tak:
 
danii nie poddamy się, nie poddamy :-) tak jak pisze Smerfeta to chwilowe obniżenie nastrojów i nie ma się co dziwić ...

Smerfeta ja może też zrobię w Gamecie ostatecznie bo różnice cen (przynajmniej to co już sprawdziłam) niestety nie są duże a trzeba dojechać, odebrać wyniki itd. Chciałabym coś ustalić z dr. i wtedy pewnie kilka uzgodnionych rzeczy zrobię na raz.

Zobaczymy co przyniesie czas - może nie będę musiała nic robić bo ten mój ostatni leniuszek-słabeuszek zostanie ze mną :-)
 
reklama
Do góry