reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dziewczyny mam jeszcze do Was mega prośbę. Potrzebuję porady dotyczącej suplementów dla panów. Wyniki bardzo kiepskie, prawidłowe formy tylko 5%. Jest coś co u Waszych panów przyniosło dobry skutek? Info potrzebuje dla przyjaciółki
mój brał Androvit (i to było zalecenie lekarza) a dodatkowo brał rutinoscorbin, kwas foliowy, l-karnityne, FertilMan ( eM brał 3 miś. przed ivf i nie miał badanego nasienia-ale chyba się polepszyło bo chcieli aby mąż dał nasienie do depozytu) a ten preparat ma wszystkie składniki http://allegro.pl/fertilman-30kaps-zwieksza-plodnosc-lepsze-plemniki-i3983500995.html
 
reklama
Kasik36 przykro mi, że tak wyszło z tą beta :-( Choć wiecie dziewczyny, ja miałam pozytywna bete, bardzo ładnie przyrastala, ostatnia już miała ok 9800...no i co wyszło na drugim usg? Pusty pecherzyk ciazowy! !!!! ;-( piszę o tym dopiero teraz, bo wciąż nie mogę tego ogarnąć, pozbierać się :-( serce mi pęka z żalu :-( normalnie żyć się odechciewa:-( lekarz też się załamał, tak jak my. Teraz chcę zrobić kariotypy i gdzieś w czerwcu ponownie spróbować. Ale sił mi brak i przeraża mnie ta bezradność :-( trzymajcie się dziewczyny, walczcie o wasze szczęścia, ja muszę się ogarnąć i znaleźć jakiś nowy cel w życiu :-(
 
Czemu musimy się ciągle denerwować :( ?
Kurcze jak nie wredne baby w laboratorium to "miła rodzina"...
Miałam zaszczyt dziś usłyszeć pytanie z typu "a u was to już coś się tam kluje?" a że jakaś nerwowa jestem dzisiaj pierwsze co mi się nasunęło to byłby bardzo brzydki zwrot więc musiałam z gracją zagiąć pytającego no przyznam był zaskoczony ;) ...
To powinni przeczytać ci wścibscy ludzie : http://ja-mlodapolka.blog.pl/2014/02/04/zajmij-sie-swoja-macica/
 
DW jak strasznie mi to przykro słyszeć, tez tego nie pojmuje jak mógł być pusty pęcherzyk?!
Lekarz jakoś to tłumaczył?
Nabierz siły kochana, ale nie oddawaj sie i walcz dalej jak tylko będziesz gotowa
 
Lekarz powiedział, że to zdarza się rzadko, jednej parze na 100 i my mamy ten "zaszczyt" :-( być może nasze geny są uszkodzone i musimy zbadać kariotypy ;-( nie wiem co nas czeka dalej , aż boję się pomyśleć ;-(
 
DW nie wiem co powiedzieć, chyba, żadne słowa teraz nie ukoją Twojego bólu, pretensji, żalu, rozczarowania, zwątpienia i stu innych uczuć, które są w Twojej głowie. Trzymaj się jakoś i pamiętaj, że my tu zawsze jesteśmy, nam możesz się wyżalić, czasami pomaga tak po prostu, po ludzku się wygadać. Tulę mocno :-(
 
Kasik36
Przykro mi :’(
Tulam bardzo mocno. . . Jestem z tobą i razem z Tobą płacze :’(
Ale mam też nadzieję że stanie się cud w sobotę!
Tak SKARGA to napewno! A skąd one wiedzą że ty po in vitro?
Ja też tak zrobiłam po kilku niemilych sytuacjach w pewnym szpitalu!i może ich to nie obeszło ale ja będę miała satysfakcje i nie będę żałować że tego nie zrobiłam!
A poza tym kiedyś się im to zwróci - takie traktowanie ludzi- ja tam wierze w Karme!
A ty Smerfeta masz łeb!niech im pójdzie w pięty !
Agnela
dajesz nadzieje :-D
Smerfeta
Na żołnierze to L-karnityna, wit C, E i D, kwas foliowy, coś z selenem,cynkiem, Androvit, Salfazin.
Kiedyś mi moja ginka rozpisała co podawać eMowi.same takie naturalne preparaty które zaleca jej znajomy Androlog. jak znajdę więcej info to napisze. . .

DW przykro mi :’(
 
Ostatnia edycja:
Kasik co za mendy w tym laboratorium !!!!!dobrze ,ze nie zostawisz tego bez echa ja tez nie zostawilabym tego ,brak słów . Moze kiedy dostaną po głowie to zastanowią sie nad sobą .

DW ojej strasznie mi przykro :( w sumie to nie wiem co napisać ,ale mocno tule .
 
reklama
Wklejam listę, kogoś brakuje?

Luty:

27.02.2014 KasiaMakaronik II weryfikacja
27.02.2014 Danii III weryfikacja
28.02.2014 Montana8 wizyta , ustalenie dalszego planu działania
28.02.2014 anuszka zapodanie Puregon'u
Marzec:
01.03.2014 Kasik36 III weryfikacja
01.03.2014 Heiza III weryfikacja
03.03.2014 KasiaMakaronik III weryfikacja
03.03.2014 basia-krk stymulacja start :)
03.03.2014 _Infinity_ wysoka beta + wizyta
04.03.2014 Smerfeta wysoka beta + wizyta
04.03.2014 AniaM wysoka beta
04.03.2014 anuszka wizyta kontrolna-usg
05.03.2014 ilka_a wysoka beta
10.03.2014 genna: wizyta w klinice ,czy to już?
17.03.2014 Anulla28 wizyta kontrolna - przygotowanie do crio
 
Ostatnia edycja:
Do góry