reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
O nie Kasik, ja sie nie zgadzam!!! Co mi wszystkie wczoraj mówiłyście?!! Hmmm?! Że może keniuszki, że trzeba do III werki poczekać.
Kasik nie damy sie, musi stać sie cud i nasze maluchy jeszcze nam pokażą co potrafią :tak:

Smerfeta, gratuluje pingwinka :-)
 
Kasik tak bardzo mi przykro, tak bardzo smutno ale niech jeszcze choć jeden maluch na trzeciej weryfikacji pokaże na co go stać! Niech jeszcze iskierka nadziei zostanie z Tobą!!!
 
Kasik cholernie mi przykro, jakies dobre przeczucia mialam wzgledem Ciebie, alez zycie plata nam figle :-(...Wiem jakie to przykre uczucie ujrzec bete nie wskazujaca ciazy, szczerze ja do tej pory jeszcze sie nie pozbieralam.Kochana ale jeszcze zostalo Ci chyba 3 podejscie w programie o ile sie nie myle. Trzymaj sie mocno <przytul>
 
Dziewczyny same doskonale wiecie, że szans już nie ma. Gdyby beta była chociaż większa niż 1 to może rzeczywiście któryś leniuszek mógłby mnie jeszcze zaskoczyć ale przy 2 zarodkach w 6 dpt beta powinna być co najmniej 2 cyfrowa. Ciekawe co powie lekarz, pewnie każe mi się faszerować tą cholerną lutką do soboty do III weryfikacji bo przecież przemysł farmaceutyczny trzeba wspierać :wściekła/y:

Danii Twoja beta może być większa od 1 więc Ty masz jeszcze szanse, ja niestety nie :zawstydzona/y:

KasiaMakaronik to by było zbyt piękne, żeby z 4 osób, które miały transfer 19-tego w Invickie wszystkim się udało. Co prawda nie wiemy co z tą drugą blondynką ale tym razem udało się brunetkom :tak: Kciukasy za książkowy przyrost betki.

NIKT NIE OBIECYWAŁ, ŻE BĘDZIE LEKKO
ALE NIE MÓWIŁ TEŻ, ŻE BĘDZIE AŻ TAK CIĘŻKO
:no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry