reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Genna usg cyca trzeba robić w pierwszej fazie cyklu ale jeśli jesteś na antykach to możesz w każdym dniu. Mi dr zlecił to wraz z badaniem na toxo, różyczke, chlamydie, z tym że zaznaczył że warto to zrobić ale tak na prawdę nie może tego ode mnie wymagać bo program ministerialny tego nie wymaga. Widząc jakie są zagrożenia i to co wyszło jednej koleżance na wątku o ivf to uważam że warto to zbadać. Ale może masz już te badania, to po prostu zabierz to wyniki ze sobą. Ja miałam wyniki sprzed 3 lat dlatego powtarzałam[/QUOTE]

Genna ja robię kontrolne USG zawsze zaraz po miesiączce, onkolog mi powiedział że to najlepszy okres na badania.
 
Heiza ogrooooooooomne gratki kochana :tak::-):tak:

Moje wyniki będą dopiero około 17-tej więc muszę uzbroić się w cierpliwość :zawstydzona/y:


Edit:Kurcze dziewczyny dzwoniłam do labo bo wyników na necie jeszcze nie ma a oni mi mówią, że jeszcze nie ma i mam dzwonić za godzinę. Przecież ja jajko zniosę za chwilę
 
Ostatnia edycja:
Ok Kasik, to idę robić rybę bez kciuków bo kciuki zaciśnięte za Ciebie :-)

Heiza mega gratuluję!!!!!

Ja dziś też otrzymałam super info. Jeden maluch przetrwał i został zamrożony :-D jest blastocystą klasy 2.. Nie wiem jak to się przekłada na literki. No i dziwne że niektóre dziewczyny z Gamety otrzymują klasyfikację w literkach a ja w liczbach :-/

Genna chodziło mi o Jo.M -jej i jej mężowi chyba wyszła chlamydia po kilku nieudanych ivf prawda?
 
Smerfeta w Gamecie literkami opisują blastocysty powyżej 3 a 1 i 2 nie mają klasyfikacji literowej tylko cyferkę która oznacza wyłącznie stopień rozwoju. Ja też mam mojego ostatniego blastusia klasy 2 zamrożonego :-) Dziewczyna która razem ze mną podchodziła przy pierwszym transferze (z tego forum zresztą - agnella) miała właśnie jedyny zarodek i był to blastuś klasy 2 i jest w ciąży :tak:

Kasik36 siedzimy chyba wszystkie jak na szpilkach :-D
 
Cześć dziewczyny. Dawno się nie odzywałam ale za wszystkie bardzo mocno trzymam kciuki!!!

Mam pytanie...Czy robiłyście może kariotypy??? Muszę zrobić z mężem ale nie chcemy robić na nfz - wiadomo, długo się czeka na wizytę, wyniki...myślimy zrobić prywatnie. Zastanawiam się gdzie można wykonać te badanie i za ile? Lekarz coś mówił, że ok 350zł???
 
reklama
Smerfeta w Gamecie literkami opisują blastocysty powyżej 3 a 1 i 2 nie mają klasyfikacji literowej tylko cyferkę która oznacza wyłącznie stopień rozwoju. Ja też mam mojego ostatniego blastusia klasy 2 zamrożonego :-) Dziewczyna która razem ze mną podchodziła przy pierwszym transferze (z tego forum zresztą - agnella) miała właśnie jedyny zarodek i był to blastuś klasy 2 i jest w ciąży :tak:

Tak Infinity, masz rację, ja miałam podany właśnie zarodek klasy 2 (jedyny jaki nam pozostał z całej szóstki) i obecnie jestem w 15 tygodniu ciąży. I na dodatek ten mój słabeuszek był zamrażany, bo miałam crio i wszystko ładnie przetrwał, a podobno po rozmrożeniu tak się wziął do roboty, że aż podskoczył o klasę wyżej (tak mi dr powiedział przy transferze) :-) Także dziewczyny nie zamartwiajcie się na zapas i naprawdę nie przejmujcie się tym, że zarodek jest słabszy, bo jak widać czasami te najsłabsze okazują się być jednak silniejsze niż myślimy i potrafią zdziałać cuda, czego ja osobiście doświadczyłam :-) Co prawda już się nie udzielam na forum ale jakoś tak z przyzwyczajenia zaglądam do Was od czasu do czasu, aby sprawdzić co u Was słychać. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i trzymam mocno kciuki za wszystkie testujące oraz dalej walczące. Powodzenia Dziewczyny!

P.s. a tak przy okazji Infinity, miło mi że ktoś tu o mnie jeszcze pamięta ;-)
 
Do góry