reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

ema wiem jak to ciężko jest czekać na ten cudzik... Ale Ty bądź dobrej myśli i czekaj cierpliwie, bo masz na co. W końcu aż 6 mrozaczków na Ciebie czeka :-)
co do mrożaczków...na razie jeszcze nie wiadomo niestety...mam nadzieję że wszystkie 6 dotrwają do mrożenia - na razie jest 2 doba dopiero...
mrożone będą w sobotę lub w niedzielę - liczę tylko na to aby ładnie się dzieliły do tego momentu...
 
reklama
Dziewczynki nie było mnie "chwilke" a tu takie newsy:szok::szok::szok::szok: Koniec roku, pracy sporo, a do tego jeszcze szykuje wigilię pracową, więc nawet nie mam czasu na siłownię i fitness bo jestem tak padnieta:/
Agnella kochana wielkie gratulacje mamuska!!!!!!!!! Praca sie nie przejmuj, idź do giną i tak jak dziewczyny mówią powiedz mu o wszystkim, jak nie bedzie chciał ci dać L4 idź do lekarza pierwszego kontaktu alemysle ze nie bedzie problemu:)

Ema spokojnie zuch zarodki bedą sie laaaadnie dalej rozwijały :)
sylwia wielkie gratulacje , cieszę sie ze udało sie bez ciężkiego sprzętu zaciązyc:)


Monia trzeba wierzyć w tego jednego maluszka, moze zawalczy!!!! Pamietam ze najbardziej dobila mnie wiadomość ze żaden moj maluszek nie przetrwał do mrozenia niż to ze nie wyszło:/ ,więc my tu za ciebie wierzymy w maluszka!!!

Jak zwykle po kolejnej wizycie u immunologa, wyniki świetne , kolejne skierowanie na badania, panie w labo juz mnie poznają :/ i znam panie wykonujące badania, sama im próbki donosze hahahahahaha , ale przynajmniej nie musze sie zgłaszać wcześnie rano w szpitalu na pobranie krwi :)

Jutro zmienia wiadomości w tabelce i dopisze nowe osóbki ktore przysłała mi info :)
 
Hej Dziewczynki, dziś rano oglądałam w "Pytanie na śniadanie" było info o Rządowym dofinansowaniu ivf. W Białymstoku w Kriobanku mają jeszcze 60 wolnych miejsc na ten rok! Nie wiem czy to którąś z Was zainteresuje ale może komuś ta wiadomość się przyda :-)
 
Dziewczyny, dziś beta 58,90 !!! Czy ja już mogę się zacząć naprawdę cieszyć? Bo jak na razie jestem jeszcze w szoku i boję się cieszyć, tym bardziej komukolwiek powiedzieć (w rodzince jeszcze nikt nie wie, oprócz mojego M wiedzą tylko 2 zaufane koleżanki i WY oczywiście ;-)) a z drugiej strony chciałabym wykrzyczeć to na cały Świat wreszcie :-):-):-)
 
reklama
Do góry