reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

dziewczyny powiedzcie mi ile czasu musi upłynąć żebym mogła podejść do kolejnej stymulacji? Bo ja już bym chciała od najbliższej @ ale chyba nie można tak raz za razem. Bo pingwinków niestety już nie mam.
 
reklama
Malwisia przykro mi, ale próbuj jeszcze, nie można się poddać. Może spróbuj zmienić klinikę

U mnie poprawa bo mam teraz 7 pecherzy, z czego tylko 2 na lewym jajniku. Sprinterką nie jestem i punkcje mam przełożoną aż na poniedziałek więc Kasik może mnie dogonisz? :-)

Gizas teraz kciuki za Twoje podglądanko&&&&&

Genna a co u Ciebie po wczorajszej wizycie w Gamecie?
 
Ostatnia edycja:
Smerfeta czyli zmniejszasz mi dystans? ;-):-D Ja mam dopiero w poniedziałek usg po 7 dniach stymulacji (szkoda, że nie mam w trakcie bo to bardzo stesujące) i się okaże co wyhodowałam. Przewiduję, że jeżeli nic złego się nie wydarzy (oby nie) punkcja w środę lub piątek.
 
Dziewczyny które leczą się w Gamecie Gdynia. Mam do was pytanie. Poleciłybyście dr Śliwińskiego? Jak wyglądają wizyty u niego? Przyjmuje dokładnie o tej godzinie o której się umawia czy i tak trzeba czekać w kolejce?
 
Malwisia przykro mi kochana :-( nie poddawaj się, proszę.
U dr. Ś. godziny wizyt wg. moich spostrzeżeń są +/- zgodnie z planem, z wszystkich lekarzy u których byłam (a byłam u wszystkich dostępnych w Gamecie :-p) tylko dr. Cz. ma duże opóźnienia, nie wiem z czego to wynika ale mój rekord to 2h opóźnienie :wściekła/y:
U żadnego innego lekarza nie spotkałam się z opóźnieniem większym niż max. 30 minut. Powiem Ci jednak że mimo to że często zdarza mi się czekać - nie zamieniłabym dr. Cz. na żadnego innego (no może na Skw. ;-) w razie braku wyboru), a dr. Ś. jako lekarz zrobił na mnie najgorsze wrażenie z wszystkich., niestety ...

Jeżeli chodzi o kolejną stymulację - mi mówiono o 3 miesiącach/cyklach przerwy.

keki84 trzymam kciuki za całą czwórkę :tak:
 
Ostatnia edycja:
Ja z kolei polecam dr Ś. Choć ma duuużo pacjentek, za każdym razem jak u niego jestem pamięta mój przypadek itp. Nie zawsze wizyty odbywają się na czas, niestety opóźnienia się zdarzają. Ale mimo wszystko jestem z niego zadowolona :-)
 
ale dr Cz nie przyjmuje w soboty prawda. Mi zależy na lekarzu, który przyjmuję późnymi godzinami i w soboty żeby nie kolidowało to z moją pracą. Muszę jeszcze poczytać, którego doktorka polecają na znany lekarz
 
Malwisia dr. Cz. przyjmuje właśnie w soboty oraz popołudniami - na stronie Gamety masz godziny przyjęć każdego z lekarzy.
Tak naprawdę praktycznie każdy lekarz pracujący w Gamecie ma dobre opinie - każda z nas ma jednak inne potrzeby i inny 'typ' lekarza jest dla niej najlepszy. Ja pod względem fachowości dr. Ś. nic zarzucić nie mogę - nie wzbudził po prostu mojego zaufania i nie wyczułam zainteresowania z jego strony (być może dlatego że nie jestem jego 'stałą' pacjentką ale dla mnie akurat jest to kolejny argument na 'nie' ..).

Lekarze • Gdynia •• Klinika Leczenia Niepłodności GAMETA • In Vitro • Bezpłodność • Niepłodność • Histeroskopia • Endometrioza
 
Malwisia ja byłam u każdego lekarza w Gamecia za wyjątkiem dr Ś.
Dr Cz ma dużo pacjentek, poza tym, dr W często 'wciska' mnie (i pewnie nie tylko mnie) doktorowi Cz stąd pewnie takie opóźnienia. Ostatnią iui również robił mi dr Cz i to o godz 21. W tą sobotę znowu idę do dr Cz, no i dowiedziałam się, że punkcję również będzie mi wykonywał dr Cz. Mi to nie przeszkadza bo bardzo lubię dr Cz :tak: Swojego doktorka w sumie też lubię, choć często jest małomówny, bardziej 'mówny' jest dr Sk, zaś dr Cz to już w ogóle gaduła :-D

Kasik no widzisz ociągam się. Przy transferze też mnie dogonisz bo ja będę czekać na zarodeczki 5 dni, a Ty 3
DSC_0371.jpg a na zdjęciu podsyłam Wam obraz dzisiejszego ataku meduz na plaży w Gdyni ;-)
 

Załączniki

  • DSC_0371.jpg
    DSC_0371.jpg
    11,8 KB · Wyświetleń: 103
reklama
Dziewczyny które leczą się w Gamecie Gdynia. Mam do was pytanie. Poleciłybyście dr Śliwińskiego? Jak wyglądają wizyty u niego? Przyjmuje dokładnie o tej godzinie o której się umawia czy i tak trzeba czekać w kolejce?

Malwisia, byłam pacjentką dr. Śl. Robiłam u niego 3 IUI w 2010 r i w tym roku ISCI oraz jeden criotransfer. Generalnie lekarz profesjonalny, konkretny małomówny. W sumie nie mogę doczepić się do jego kompetencji. Ale już jego pacjentką nie jestem i nigdy już nie będę. Dlatego, że wprowadził mnie w błąd. Powiedział mi ze nie może mnie zakwalifikować do programu rządowego ponieważ moje AMH z lutego było poniżej 0,5 i nawet jeśli badanie powtórzę to nie będzie mógł tego przyjąć. I tu niestety wyszło komercyjne zachowanie dr. Wiedział że nie jestem przypadkiem który oznacza sukces 100 % wiec wolał mnie zniechęcić. Proponował żebym zmieniła klinikę i tam próbowała się kwalifikować. A ja i tak wynik powtórzyłam, mam 0,75 i Dr. Cz mnie zakwalifikował i teraz jestem jego pacjentką. Dr Cz. ma duże doświadczenia, pracuje przy in vitro od 90 roku. Wcześniej pracował w Białymstoku, w tej klinice gdzie robili pierwsze in vitro ( to wiem od samego lekarza)
 
Do góry