reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

GizaS a z ilu pęcherzyków miałaś te 4 komórki? Trochę u mnie wydaje się mało na 9 (a może i więcej pęcholi), choć być może wynika to z wysokiego amh...

Malwisia przytulam... Trzymaj się dziewczyno i miej wiarę, że kolejna próba się uda!
 
reklama
Ja miałam pobrane 6 pęcherzyków, z tego były 4 komórki, 3 się zapłdoniły, jeden przestał się rozwijac po drugiej dobie, a mi podane były w trzeciej dobie dwa maluchy-8 komórkowy klasy A i 6 komórkowy klasy B.
Moje AMH to 0,7
 
ze względu na bardzo słabe nasienie M mamy ICSI a nawet IMSI, dr powiedział że robią IMSI tyle że w pakiecie MZ nie mam mowy o tym ale robią w większym przybliżeniu niż ICSI
 
Dziękuję za odpowiedzi. W końcu wczoraj dodzwoniłam się do lekarza. No i tak jak napisała Kotuska83 w tym roku robią do 220. Więc zaczynam na początku stycznia:-( A łudziłam się,że moooże prędzej;-)
 
reklama
Gizas dziękuję za Twój wczorajszy post. Chociaż przez chwilę zatliło się u mnie światełko nadziei. Ale niestety dziś wszystko prysło jak bańka mydlana. Odebrałam wynik. 0,80 mlU/ml czyli brak ciąży. Moje dwa bąbelki ode mnie odeszły. Spodziewałam się takiego wyniku a mimo wszystko to tak bardzo boli.

Bardzo mi przykro Malwisia, nie ma słów aby ukoić Twój ból wiec napisze tylko, że musisz być silna dla siebie i dla swoich przyszłych dzieci. Pozdrawiam Cię serdecznie.
 
Do góry