reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Witajcie dziewczyny, nie śledzę Was na bieżąco, ale za wszystkie trzymam kciuki które znam z wątku IUI oraz za wszystkie inne koleżanki.

Gizas - takie pytanie, na którą jutro jedziesz do Gyncentrum? będę jutro tam rano koło 8(badanie krwi), a w sobotę punkcja.
 
Ewis gdzie się ukrywałaś?;-) i tak cichaczem zrobiłaś stymulację:-pIle masz pęcherzyków?
Ja jutro mam wizytę dopiero na 18:15 do dr Cz bo mój dr M zaczyna urlop i stąd ta późna godzina wizyty:dry: A Ty u kogo jutro będziesz?
Możliwe że w sobotę będę mieć też punkcję ale to sie okaze jutro. Jutro będzie mój 9 ds gonalem F 225.
Może się spotkamy w sb:tak:
Keki kciuki za jutrzejszą punkcję, wiem że łatwo powiedzieć-ale nie martw się punkcją, gorsze przed Tobą:dry:bo ciągle czekanie na informacje, czy się zapłodniły i ile, czy sie dzielą i jak, czy są mrozaki a czas do bety to koszmar:-(

A mnie bierze katar:zawstydzona/y:zrobiłam sobie parówkę z amolem
 
Hejka dziewczyny. czy któraś z Was mogłaby mi odpowiedzieć ile mniej więcej czeka się aby zostać zakwalifikowaną do programu IVF. W następny czwartek mam pierwsze spotkanie z lekarzem i ma mi przekazać wszystkie info.dotyczące programu. Chciałabym wiedzieć jak to wszystko wygląda - jkaie badania i ile trwa w praktyce od pierwszej wizyty do konkretnych już kroków - stymulacji. Lekarz mi wspomniał, że w styczniu 2014 już zaczęłabym stymulację hormonami. Po 5 latach walki z różnymi przypadłościami:endometrioza, mięśniaki, cysty pozostaje mi tylko nadzieja w in vitro - po ostatniej laparo, wyrok: jajowody niedrożne, i nie ma szans na "przetkanie" :(

Hej :) Gdzie startujesz? Najpierw musicie się zarejestrować w programie, podpisać kilka papierków, później wizyta konsultacyjna, chociaż czasami jak się ma wszystkie badania to przekształca się ona w wizytę kwalifikacyjną.
Potrzebne jest aktualne badanie nasienia, AMH lub FSH (czasami lekarze chcą jedno i drugie). Badania są ważne bodajże 3 miesiące. Mnie lekarz kazał zrobić dodatkowo estradiol, tsh i prolaktynę.
A kiedy to zależy indywidualnie, od tego czy już się zarejestrowaliście i od ilości chętnych w danej klinice. W niektórych są zapisy już na kilka miesięcy do przodu. Bo kolejka leci nie po kolejności kwalifikacji, ale po kolejności zapisania się do programu.

Malwisia trzymam mooooooccno kciuki za dzisiejszy wynik!!!!

keki, gizas, ewis, smerfeta udanej punkcji &&&&

A ja odliczam dni do kwalifikacji,zostało tylko 3 tygodnie :happy2: wtedy pewnie zacznę zasypywać Was pytaniami. :-D
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki, jestem po punkcji. Z moich licznych pęcholi pobrano tylko 4 komóreczki, ale jestem dobrej myśli. O tym ile się zapłodniło dowiem się dopiero jak przyjadę na transfer w niedzielę. Trzymajcie kciuki :-)
 
Gizas dziękuję za Twój wczorajszy post. Chociaż przez chwilę zatliło się u mnie światełko nadziei. Ale niestety dziś wszystko prysło jak bańka mydlana. Odebrałam wynik. 0,80 mlU/ml czyli brak ciąży. Moje dwa bąbelki ode mnie odeszły. Spodziewałam się takiego wyniku a mimo wszystko to tak bardzo boli.
 
Malwisia przykro mi bardzo:zawstydzona/y:zawsze trzeba mieć nadzieję, nawet przy słabych parametrach. Kiedyś słyszałam ciągle że jak się nie będę pozytywnie nastawiać to będzie mniej bolała porażka ale to guzik prawda, każda jedna porazka boli jak skurczybyk:zawstydzona/y: Nie wiem co Ci doradzić odnośnie kliniki, może mają słabych embriologów, może słabe podłoże do zarodków:baffled: a może tak miało być:dry: Na pewno polecam łykania dużej dawki koenzymu Q10-tanio nie wychodzi ale moim zdaniem warto-widzę to po sobie, dodatkowo biorę zestaw witamin dla kobiet strających sie Beparten, selen z wit E, omega 3, kwas foliowy, witaminę d3, spirilurinę, DHEA oraz z zalecenia lekarza od 1 dc encorton 5 mg, i dołączyłam sama wieczorem Acard 0,75, a po transferze będe mieć znowu kolosalne dawki luteiny (choć może zamienie na droższego lutinusa bo miałam ostatnio mega podrażneienie psiochy) zamur ( antybiotyk po punkcji na 7 dni) oraz fraxiparynę i dalej encorton, acard i pozostałe suplementy.
Keki ja ostatnio z 4 komórek miałam dwa ładne zarodki, Tobie życzę conajmniej powtórzenie mojego wyniku ale 4 byłaby lepsza:-)
Smerfeta o której masz wizytę? Zdaj szybciutko relację:sorry2:trzymam kciuki za rozwój pęcholi:blink:
Ewis a co z Twoją wizytą? na któą w sobote masz punkcję?

Walczę z katarem:zawstydzona/y:ale może jak będę miec ciut osłbaiony organizmto się maluchom będzie lepiej zagnieździć:dry: ten encorton osłabia właśnie, bo ja to ogólnie zahartowana jestem i grypa mnie nie tyka:dry:
 
reklama
Do góry