reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Tym razem było chyba wszystko co możliwe [emoji6] scratching , AH , embryoglue i przed transferem brałam przez 10 dni wiagre . Reszta to tradycyjnie estrofem, luteina , acesan . Nie wiem co pomogło ale przy wcześniejszych 5 transferach nic z tego nie miałam i beta 0 .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madziula_87 - super, że się poprawia, oby jak najszybciej to choróbsko minęło. Trzymam kciuki :) i buziaczki dla Lenki :)
U mnie grzmi i się błyska, ale nie pada jeszcze, a na mieście padało.
Na szkole rodzenia było sporo ćwiczeń dziś i duchota w sali, więc lepiłam się cała, miałam dość :D
 
Hej!
Ja już po wizycie u swojej ginki.
Ogólnie jest ok.
Wg doktor szyjka 27 mm nie zachwyca, ale też nie jest to taki wynik, by trzeba było działać. Szyjka jest zamknięta i twarda.
PH mam ok, ale robią mi się żylaki odbytu, co jest normą, bo macica ciężka i coś tam ugniata. W związku z tym nie mogę leżeć na wznak, tylko na bokach.
Ze wzg na żylaki i szyjkę raczej powstrzymać się od seksu (i dodała: ale jak BARDZO chcecie to czasem możecie, tylko delikatnie;)).
Puchnące ręce i nogi.....taki urok ciąży. Gdyby te opuchnięcia mi nie schodziły w ogóle i ciśnienie tętnicze byłoby za wysokie, to musiałybyśmy już wtedy jakoś działać. Ale u mnie obrzęki schodzą i ciśnienie mam ok.
Tętno dziecka 143/min.
Od poprzedniej wizyty schudłam 60 dag. Lekarka stwierdziła, że ze wzg. na to i świadczące o tym ketony w moczu (mam 50) za mało piję i za dużo wypacam. Jak jej powiedziałam, że dziennie piję spokojnie ze 4l płynów, to stwierdziła, że ok, czyli ze wzg na upały dużo tracę wody. Ale to nie ma jakiejś tragedii. Mam nadal tyle pić lub więcej ;)
Na wakacje mogę jechać i mogę pływać w jeziorze......byle nie wyczynowo, hihi.
Dostałam skierowanie na mocz, morfologię, HIV, VDRL, HBs Ag i na kolejnej wizycie pobiorą mi posiew na paciorkowce.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czyli generalnie wszystko pod kontrola [emoji6] cieszę sie bardzo , ze jest ok [emoji4] mój mąż to juz pyta kiedy będziemy mogli sie poprzytulać , bo przecież juz tyle czasu minęło [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry