reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

hej:)

Kaiina, cieszę się, że Mała rośnie!:) jaką dawkę dzienną masz magnezu? wiem, że się martwisz tym szpitalem, ale tak naprawdę bedziesz tam bezpieczna i wyjdzie Wam to tylko na dobre:) sporo spraw możesz ogarnąć przez internet, więc nawet ze szpitalnego łóżka możesz nawigować, a mąz będzie tylko paczki odbierał :)

Hess, spokojniej się tu jakoś zrobiło, nie?

MAdziulka, mam nadzieję, ze szybko uporacie się z tym krztuścem! dużo zdrowia!

a za mną dziewczyny bardzo cięzki tydzien. pomijając naukę do egzaminu dyplomowego i napinanie się brzucha, to nawiedził mnie taki bol szczeki, ze po scianach chodziłam. nie dało się zloklizować dokłądnie zrodła bolu, a prominieował na lewe ucho, wezły chłonne, głowe itp. ostatecznie po nieprzespanej nocy, wizycie na pogotowiu stomatologicznym, rano wyladawałam u swojej dentystki - w efekcie dwa rozwiercone zeby, jeden do obserwacji, drugi leczenie kanałowe. maskara. na szczescie teraz juz nie boli. ech:/

Polka rosnie na energiczną dziewczynkę sądząc po brzuchowej aktywnosci :)
 
reklama
Hess teraz możesz mnie dodać do kalendarza [emoji6] dzisiaj zrobiłam betę 11dpt -42,58 , jest pozytywna !!! Nadal to do mnie nie dociera i juz sie martwię , ze za niska jak na ten dzień , a progesteron 87 jak myślisz dobry ? Powtarzam w środę [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
anika11 - noooo, spokojnie, aż wieje nudą.

ilka_a - no wiesz, nic się nie przypucowałaś!!! O, rozbiłaś nudę!! Bardzo się cieszę, trzymam kciuki za przyrosty i wpisuję Cię do kalendarza :D Beta dwu-cyfrowa, bardzo ładna, prg chyba też :)

A ja dziś oddałam krew i mocz, popołudniu zobaczę wyniki, a jutro wizyta u ginki z tymi wynikami :)



Jutro kibicujemy Hess, by wszystko było ok :)

LIPIEC

12 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę

13 - ilka_a - II pozytywna beta!!
14 - KasiaAnna - wizyta u gina prowadzącego ciążę ??
22 - anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
27 - Hess - usg ciąży
30 - kaiiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę

SIERPIEŃ

8 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
18 - anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę

WRZESIEŃ

6 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
8/9 - Hess - termin porodu ??

Kogoś dopisać, coś zmienić??
 
BTW - koleżanka moja, co miała termin na 1 lub 2 sierpnia urodziła w sobotę chłopczyka przez cc, ale wszystko jest ok. Mały waży 2200 kg, mierzy 49 cm i dostał 10/10 pkt. Więc niby wcześniej, ale nie wcześniak :D
I tak sobie myślę, że spakuję już torbę do szpitala ;)
 
Dwa razy zabierałam sie żeby napisać termin pierwszej bety , ale pózniej kasowałam , bo nie chciałam zapeszać ;)
Teraz kciuki potrzebne żeby przyrosła prawidłowo [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ilka_a - no rozumiem, że nie chciałaś zapeszać :) U mnie 31t5d :) Fajnie, że u Ciebie wreszcie pozytyw, oby tak dalej :) A miałaś blastkę?? 1 szt.??
 
reklama
Do góry