reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Jutro trzymamy kciuki za anika11 i jej piękne widoki oraz dobre wiadomości :)

CZERWIEC

29 - anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę

30 - KasiaAnna - ponowne spotkanie z Kropkiem - usg

LIPIEC

8 - Hess - usg ciąży
9 - kaiiina - wizyta kontrolna u gina prowadzącego ciążę
12 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
27 - Hess - usg ciąży

SIERPIEŃ

8 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę

WRZESIEŃ

6 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
8/9 - Hess - termin porodu ??


Kogoś dopisać, coś zmienić?
 
Ostatnia edycja:
hej:)

wybaczcie opóżnienie! :) Mała ma 950g i 32cm, jest mega ruchliwa:) póki co nogami w dól :) przez chwilę było ryzko cukrzycy ciązowej, ale dodatkowe badanie wykluczyło. niemniej dietę trzeba pilnować i mimo że już na bezglutenie jestem, to kilka produktów trzeba wyeliminować. wszytsko dla Małej :)
no i niestety dość często napina mi się brzuch, więc no spa max w ruch. mam nadzieję, że pomoże..

Hess, moje dwie wizyty: 22.07 i 18.08, ta druga to już miesiąc przed porodem!!! aaa!!!

czytam Was na bieżąco, ale jakoś weny nie mam do pisania.

Hess, jak się macie? upały dokuczają mocno? Jeju, jezcze moment i MAleństwo będzie na świecie:)

24magda, witaj :* nie wiem, co Ci napisać. wiem tylko, że żadna matka nie powinna przechodzić przez takie doswiadczenia. mam nadzieję, że odnajdziesz spokój. mocno CIę ściskam :*

Kasiaanna, daj znac po wizycie:) pięknych widoków:)

Kaina, jak u Was? odezwij się, proszę!

bernadetta, zdrowotnie juz lepiej się macie? pozdrawiam!

wszytskim Wam życzę dobrego dnia:)
 
Dziś trzymamy kciuki za piękne widoki KasiAnny :)

CZERWIEC

30 - KasiaAnna - ponowne spotkanie z Kropkiem - usg

LIPIEC

8 - Hess - usg ciąży
9 - kaiiina - wizyta kontrolna u gina prowadzącego ciążę
12 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
22 - anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
27 - Hess - usg ciąży

SIERPIEŃ

8 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
18 - anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę

WRZESIEŃ

6 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
8/9 - Hess - termin porodu ??


Kogoś dopisać, coś zmienić?
 
anika11 - no, Mała ładnie rośnie, już prawie kg ma :). Ciekawe ile mój Mały już ma. Dobrze, że u Was wszystko ok. Kurcze, ale ten czas leci. Ja mam wizytę 8.08 i to równo miesiąc przed terminem porodu. Mam też 6.09 - ciekawe czy dotrwam. A Ty kiedy masz termin? To dopiszę do kalendarza, zobaczymy czy się sprawdzi ;) (chyba, że narazie nie chcesz, to spoko).
Ogólnie czuję się dobrze, ale upały robią swoje.....puchnął mi stopy i dłonie, ale jak było chłodniej, to było ok.
Dziś szkoła rodzenia, a tam nie mają klimy..... A jak Twoja szkoła?? Fajnie jest?

A to ja w 29t5d :)
1467013486-1d1mld.jpeg
1467013496-1d1mld.jpeg
 

Załączniki

  • 1467013486-1d1mld.jpeg
    1467013486-1d1mld.jpeg
    51,4 KB · Wyświetleń: 443
  • 1467013496-1d1mld.jpeg
    1467013496-1d1mld.jpeg
    43,3 KB · Wyświetleń: 441
Hess, ale ładnie wygladasz:) piekna sukienka!:) stopy tez mi puchną i sandałki jakieś takie ciasne ;)

ja mam termin na 27.09, ale poki co nie wpisujmy ;) w sierpniu wpiszemy:) poki co Mała ustawiona nogami w dól, ale do 2,5kg moze się obrócić, wiec ma jeszcze sporo czasu:) lekarka mowi, że wymiarowo ani mała, ani duża - w sam raz:)
szkołą rodzenia mi odpowiada, ciekawych rzeczy się dowiedziałam o pielęgnacji, probiotykach itp w sobotę bedzie o karmieniu piersią.

chodzisz z mężem? moj był na poprzednich trzech spotkaniach, ale teraz karmienie odpuszcza hahah
wyprawka zrobiona?
 
anika11 - ok, jak sobie życzysz :)
Dziękuję, sukienkę miałam już dawno dawno, ale była za mała, a w ciąży jest dobra, hahaha.
Na szkołę chodzimy razem. Dziś mamy o karmieniu i ćwiczenia. Tydzień temu też były ćwiczenia do I fazy porodu :) Jesteśmy zadowoleni.
Wyprawka zrobiona z grubsza, pozostały kosmetyki, pieluchy i chyba tyle. Aaa, przez net muszę zamówić jeszcze materac i pościel, przewijak, poszwy, ale to jak już meble nowe będą. Czyli jakoś na początku lipca.
Mój synek był cały czas miednicowo, teraz chyba jest w poprzek. No ale też ma jeszcze chwilę czasu :)
A jak u Ciebie z wyprawką?

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jestem po wizycie.
Mamy 6 tydzień 5 dni po wyliczeniach Dr [emoji6]
i mamy serduszko! [emoji7]
Niesamowite uczucie je usłyszeć ! [emoji173]️ chyba zapamiętam ten dzień do końca życia [emoji5] mój Mąż zaniemówił [emoji16]
Za dwa tygodnie mam kolejna wizyte 14.07 na 9.30 [emoji5]
Karta przebiegu ciąży założona! [emoji41]
Miłego dnia Wam życzę! [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry