reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Powiem Ci że zaglądam z ciekawości na grupę kto po in vitro
Bardzo ciekawe rzeczy piszą dziewczyny i jest ich bardzo dużo, że czasem dziennie kilka stron musze przeczytać żeby być na bieżąco [emoji846]
A że ja ciekawska to zaglądam [emoji85]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hess, melduję się ;) u mnie i ciaza i upały pewnie tez powodują, ze zaczęły mi.puchnac stopy :/ Ale poza tym narzekać nie mogę. Czuję się ok, Mała ruchliwa, no i w środę mamy wizytę, więc się uspokoje ;) robiłam badania krwi i są ok, nie do końca wiem, co z glukoza, bo na czczo w normie, a po.ibciazeniu lekko podwyzszona, wiec ciekawa jestem, co powie lekarka.
Poza tym kończę studia, aktywnie!

Magda24, zagladasz tu jeszcze? Jak się masz?

Tiutienka , jak Twoja wizyta?

Kaina, jak się macie? Napisz koniecznie co u Was :*

Kasiaanna, za.chwilę wizyta serduszkowa :) ile bierzesz progwsteronu?

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ogólnie leki biorę :
Encorton 1 x dziennie
Estrofem 2 x dziennie
Fraxiparine 1 zastrzyk dziennie
Luteina 3 tabletki rano i na noc (dowcipnie)
Tyle [emoji846]
Dużo mało? [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki! KasiaAnna a jakie te tabletki dowcipnie? Badalas sobie progesteron? Ja brałam dowcipnie 3x200 i 3x1 duphaston. Upomnij się koniecznie na wizycie u lekarza o duphaston, u mnie w klinice zawsze go przepisują jak ktos plami. Ja nie plamilam a tez go biorę i dopiero teraz powoli z niego schodzę, a mam juz 19tc. Moze tak jak ja słabo przyswajasz ten dowcipny progesteron.
Pamiętaj nadmiar progesteronu nie szkodzi, ale jego niedostatek bardzo.

A ja nie moge spać i łażę po forum, uroki ciąży hehehe


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Hej zbieram siły, ale na razie nie będziemy podchodzić drugi raz do in vitro. Wizyty nie miałam, dr kazał poczekać na @ i po skończeniu przyjść żeby sprawdzić czy wszystko po stymulacji jest ok. Chce się dowiedzieć jak wygląda inseminacja na mrozonym nasieniu, ponieważ mamy depozyt nasienia na którym były rewelacyjne wyniki, bo in vitro mieliśmy ze względu na bardzo niską koncentracje plemników. Zobaczymy co lekarz na ten temat powie jeśli się nie uda to na razie odpuszczamy. W niedzielę dostałam @ wiec na przyszły tydzień umówimy się na wizytę
 
Hej dziewczynki! KasiaAnna a jakie te tabletki dowcipnie? Badalas sobie progesteron? Ja brałam dowcipnie 3x200 i 3x1 duphaston. Upomnij się koniecznie na wizycie u lekarza o duphaston, u mnie w klinice zawsze go przepisują jak ktos plami. Ja nie plamilam a tez go biorę i dopiero teraz powoli z niego schodzę, a mam juz 19tc. Moze tak jak ja słabo przyswajasz ten dowcipny progesteron.
Pamiętaj nadmiar progesteronu nie szkodzi, ale jego niedostatek bardzo.

A ja nie moge spać i łażę po forum, uroki ciąży hehehe


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Powiem szczerze ze miałam badany progesteron ale nie pamietam jaki tam był wynik ale to chyba raz, nie zwracałam uwagi na niego .
1467101652-5vg2g3.jpeg

3 rano 3 na noc
Może rzeczywiście dla mnie to za mało na pewno sie odezwę w czwartek o tym do Dr. Jesli nie zaszkodzi większa dawka to niech daje!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ogólnie jak zauważyłam to moje plamienia pojawiają się bądź nasilają bliżej południa wtedy mam więcej ruchu bez przesady ale do sklepu przejdę samochodem z Mężem gdzieś przejadę itp. Oczywiście z Mężem dawno juz się nie przytulaliśmy i nawet o tym nie myślimy bo strach silniejszy. Jak będzie trzeba to po ciąży [emoji6] są rzeczy ważne i ważniejsze [emoji5]
Nie wiem czy te moje obserwacje maja znaczenie ? Ale może Dr powie ze mam leżeć do końca? [emoji85]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny,

KasiaAnna - lepiej się obserwować i mówić lekarzowi, najwyżej stwierdzi, że to nie ma jakiegoś znaczenia. Wiem, że niektóre dziewczyny bardzo dużo progesteronu biorą. Niektórzy lekarze np uważają, że prg w niczym nie pomaga.
Możesz zacząć się udzielać na wątku Kto po in vitro.....ja też tam byłam, w zasadzie chyba każda z nas była tu i tam :)

tiutienka - no to jakiś plan macie. Mam nadzieję, że kolejna próba przyniesie oczekiwany rezultat. A tym czasem regenerujcie siły fizyczne i psychiczne i życzę powodzenia. Mam nadzieję, że nadal będziesz tu z nami. Ale jak potrzebujesz to i od forum sobie odpocznij.

anika11 - no, wreszcie się odezwałaś :p. Fajnie, że u Ciebie ok. Ja mam usg 8 lipca i już nie mogę się doczekać. Nie wiem ile Mały waży. A w ogóle od kilku dni chyba ułożył się w poprzek brzucha :/. Mógłby już powoli układać się główką w dół, bo nie chcę mieć cesarki :D.

kaiiina, 24magda09 - i ja przyłączam się do pytania co u Was?
 
Miałaś pewnie badamy progesteron w trakcie stymulacji, czy nie jest za wysoki i czy mozesz podejść do transferu. Ale pytanie czy badalas sama przy okazji robienia bety. Ja nie plamilam ale miałam niski progesteron i dodatkowo brałam duphaston. Zapytać lekarza na pewno nie zaszkodzi. Powodzenia!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Witajcie kochane dziewczyny. Dziękuję że o mnie pamiętacie jest mi niezmiernie miło:) uwierzcie mi że czytam Was codziennie. Otrzymałam od was tyle wsparcia i nadziei że trudno było by mi opuścić to forum. A nie udzielam się bo wolę czytać wasze pozytywne wpisy :)
U mnie wydarzyło się bardzo wiele rzeczy i niestety tylko słyszałam złe wieści.
Kochane nie jestem już w ciąży.. nigdy w życiu nie stałam przez taką decyzja...to była tragedia dla mnie... pomału się podnosze. Nie chce pisać ile przeszłam,przy każdym usg tylko płakałam bo było bardzo źle. Brakuje mi mojej córeczki w brzuszku,wszystkiego mi brakuje...
Pamiętajcie moje że nigdy nie opuszcze tego forum bylyscie i jesteście dla mnie bardzo ważne.
 
Do góry