reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

KasiaAnna - kurcze, to faktycznie lepiej leż. Co do tego by lekarz miał okazję zobaczyć plamienie. Wiem, że to mało komfortowe, ale może weź na wizytę wkładkę, na której widać plamienia? Lekarze są przyzwyczajeni i nawet często tak chcą. Bo czasem jak na złość plamienie na wizytę ustępuje.
 
reklama
Pewnie ze nie będzie to komfortowe ale juz nie wiem co robić a chce żeby zobaczył ze to nie są jakieś tam plamienia a poza tym jak ja mu je opisywałam to tez nie bardzo mi to wychodziło. A tak zobaczy sam i oceni, może wtedy będzie wiedział od czego to jest, być może potrzebuje dodatkowych leków na podtrzymanie czy coś .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie, więc może warto zabrać wkładkę że sobą. Mam nadzieję, że szybko Ci minął te plamienia. Czasem tak jest, że plamienia długo trwają, ale w sumie nic złego nie oznaczają, tylko taka uroda.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez mam nadzieje ze minął mi one, niektóre dziewczyny miały do 10 tyg bądź plamienia ustąpiły po odstawieniu estrofemu. U mnie dziś dopiero 7 tydzień oby było dobrze [emoji18]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie aplikowałam luteinę i nie wyglada to najlepiej cały palec we krwi [emoji17] jutro z rana dzwonię do kliniki...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Bry wieczorek:)
Niebajka gratuluję córeczki,tak dawno mnie tu nie bylo....kiedy urodzilas?
Hess a co u Ciebie?
A ja kochane jestem tak zalatana ze wieczorami padam jak dziecko:) Moje maluchy za tydzien koncza 7 miesiecy,powiem Wam ze jest co robic z dwoma bobasami,nie mam w ogole czasu dla siebie.Moj dzien to bieganie z butelkami,obiadkami,deserkami,pampersami....ale kazdy ich usmiech powoduje ze moje akumulatory sie ładują hehe. Chlopaki sa dosyc duze Marcelek ma 11 kg a Dawidek 10 takze mam co dzwigac:)
KASIAANNA trzymam kciuki zeby plamienia minely, powiem Ci tylko tyle ze ja w ciazy z krwawieniami lezalam 4 albo 5 razy i donosilam:) takze glowa do gory:)
 
Bry wieczorek:)
Niebajka gratuluję córeczki,tak dawno mnie tu nie bylo....kiedy urodzilas?
Hess a co u Ciebie?
A ja kochane jestem tak zalatana ze wieczorami padam jak dziecko:) Moje maluchy za tydzien koncza 7 miesiecy,powiem Wam ze jest co robic z dwoma bobasami,nie mam w ogole czasu dla siebie.Moj dzien to bieganie z butelkami,obiadkami,deserkami,pampersami....ale kazdy ich usmiech powoduje ze moje akumulatory sie ładują hehe. Chlopaki sa dosyc duze Marcelek ma 11 kg a Dawidek 10 takze mam co dzwigac:)
KASIAANNA trzymam kciuki zeby plamienia minely, powiem Ci tylko tyle ze ja w ciazy z krwawieniami lezalam 4 albo 5 razy i donosilam:) takze glowa do gory:)

Dziękuje że napisałaś dzięki temu obudziłaś we mnie nadzieje że jeszcze może być dobrze.

Spokojnej nocy Dziewczyny!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem w szpitalu od 5 rano...
Ciąża obumarła na 99% ...
Nie ma tętna maluszka...
Czekamy na decyzje lekarzy...
Na tym kończy się moja przygoda
Powodzenia...



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
KasiaAnna bardzo mi przykro :( trzymaj się Kochana!
Niebajka spoczko :) ...nie gniewam się, fajnie, ze napisałaś jak to u Was wygląda i co się w praktyce sprawdziło ;)
Hess, Anika spokojnego dalszego ciążowania :)
Kaiiinko jak się czujesz? Odpoczywaj jak najwięcej :*
Bernadetko dużo zdrówka!
 
Do góry