reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
anika11 - pierwsze tygodnie mnie ćmiło w podbrzuszu, tak do 13-14 tc, I teraz znowu. Czasem bardziej ćmi po lewej czasem po prawej. Lekarka powiedziała, że to normalne, że to macica rozrasta się.
Brzuch miałam taki bardziej napięty na dole do tego 13-14 tc, a potem poszło mi w górę nad pępek. Takie wybrzuszenie się zrobiło, też napięte, a na dole miękko. Na wysokości pępka taki rowek mam pomiędzy tymi fałdkami (Góra, dół). Ale zaczyna powoli znikać i robi się taki idealny krągły brzuszek. Po prostu mam dość wysoką ciążę :D.
 
Bernadetta nie poddawaj się jeszcze,myślę ze jest za wcześnie kochana. Odpocznij i poczekaj cierpliwie. Kwiatuszku przykro mi że taka sytuacja wyszła ale mam nadzieję że wspólnymi siłami pomożemy Ci. Ja mogę oddać estrofem,mam ale tylko jedno opakowanie ale gdyby się przydał pamiętaj. Trzymaj się mocno i wierzę że i tobie się wkoncu uda.
 
Anika11 obyś kochana miała rację a nie było na odwrót już dziś czyje się bardzo na @ a powinna przyjść jutro nigdy się nie spóźnia :-(
Kochana zobaczysz że się uda. Ja też miałam wrażenie jakbym miała dostać @ i 2 razy było już na odwrót ☺☺ trzymam kciuki za was&&& a test jakiś będziesz jeszcze robić?
 
reklama
Do góry