reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kasiu witaj obawiam się, że masz troszkę zawysoki cukier, dla ciężarnych normy są inne. Na czczo 92, po godzinie 180, po dwóch 153.przynajmniej tak podał mi mój doktorek. Ale nie martw się, bo różnice nie są duże i możesz dostać ewentualnie dietę. :-) pozdrawiam
 
reklama
Sorki laseczki, ale na wizycie okazało się, że mam 3 cm rozwarcia, szyjka od pochwy - totalny zanik, z drugiej strony mocno skrócona i.. lekarz dał mi skierowanie do szpitala (wczoraj leżałam w łóżku porodowym ze skurczami, ale rozwarcie się nie powiększało i po nocy przenieśli mnie na inny oddział).
Ogólnie przy USG lekko odpłynęłam:eek: lekarz na szybko i w pozycji "na boku" dokończył badanie, żebym miała komplet do szpitala. Młoda waży 3100 g i czekam:confused2: skurcze - są. sączące się (baaardzo delikanie) wody - są. bóle krzyżowe - są. tylko postęp w rozwarciu coś stoi w miejscu..
 
KasiuM masz cykrzyce ciazowa. Wczoraj dokladnie z tym samym tematem bylam w poradni patologii ciazy. Dostalam glukometr i diete, za tydzien do kontroli.
Robilismy wczoraj rowniez echo serca Małej - wszystko ok:)

Ola trzymaj sie tam! Marysia niebawem bedzie w Twoich ramionach♡♡♡♡ cudo!:* dasz rade!
 
No dziewczyny, zaczyna się dziać.
OlaSzy - trzymam kciuki za Was, już niedługo spotkacie się z córeczka :)

KasiaMakaronik - na wynikach się nie znam, ale jak to cukrzyca ciążowa, to podobno nie taki straszny diabeł.
 
Jutro trzymamy kciuki za Hess :tak:, a dziś i nieustająco za OlęSzy bo dziecko zbliża się na świat !!! :tak:



LISTOPAD

19 - Hess - powrót do walki z nowym planem

20 - DW87 - ustalenia do crio
23 - Madziulka Rz - ostatnie spotkanie w brzuszku / rozpakowuje się ??
28 - Madziula_87 - podglądanie Maluszka


GRUDZIEŃ



STYCZEŃ

anika11 - crio!!


Dziewczyny, czy kogoś dopisać do kalendarza ??
 
reklama
Ja czekam z wypakowaniem na Madziulke :)
Ogólnie Hess dziękuję za kciuki :) lekarze dają cały czas sprzeczne informacje wiec teraz mi kazali czekać do piatku i wstrzymuja poród jak się da..
 
Do góry