reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Kwiatuszek 20 wywołałam Cie jakiś czas temu na forum. Co u Ciebie? Na jakim etapie jesteś? Ja też ruszam tym razem w Novum.
 
Ostatnia edycja:
Bry wieczorek ;)
Oj widzę ze dużo się tu dzieje, OlaSzy trzymam kciuki kochana:)

Dziewczyny co do cukrzycy to na początku jest dieta a jak nie pomoże to dieta plus insulina. Najgorsze jest to ze czym starsza ciąża tym trudniej utrzymać cukier w ryzach.Na początek miałam 10j insuliny na noc a teraz doszłam juz do 23j,do posiłków miałam po 3j a teraz 11j a mój cukier i tak szaleje mimo tej insuliny i diety.

U mnie jak na razie Oki,chociaż coś mi się wydaje ze brzuch mi się obniżył,który i tak mialam nisko, jak siadam to musze rozchylac nogi bo mi brzuch zawadza hehe czuje taki ucisk na dole brzucha. Za tydzień w czwartek idę do szpitala jak nic prędzej się nie wydarzy
 
Dziewczynki, ja po wizycie, potem napiszę co i jak.

Teraz mam pytanie, czy ma któraś z Was do odsprzedania GONAL F 450 j.m. - 2 opakowania, choć 1 też jestem zainteresowana, po tej refundowanej cenie??
 
KasiaMakaronik - masz dziś wizytę, to co się nie zgłaszasz do kalendarza???? Powodzenia!!


Ja ruszam tym razem w nowej klinice z krótkim protokołem.
Jak @ przyjdzie to od 2dc mam brać Clostylbegyt, Encorton, od 3 dc mam zacząć brać Gonal F po 187,5 j.m. i w 6 dc kontrola i wejdzie Menopur.
Do tego mam w dniu wizyty zrobić prg, estriadol i morfologię.
Komórki zapładniane będą metodą ICSI.
Zapładniać będą tylko 6 komórek, bo tylko tyle teraz można.

No! Do dzieła! :tak:
 
reklama
Do góry