reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

anika11 - u mnie dziś tez 22 dc, hehe.
Z leków biorę teraz tylko Siofor i Euthyrox i witaminki. I krople do nosa, bo ciągle chora jestem, tzn mam tylko katar w zatokach.
We wtorek czeka mnie jeszcze dentystka :(.
 
reklama
Haha Hess czekamy dalej 23 na wizycie decyzja co robimy z tym zasiedzeniem
;-) narazie od 2 tygodni brzuch opadnięty a mały rozpycha go i czasami jest kwadratowy :-) wisi na nogach :-) ciężko już się ruszać a co dopiero pracować..... Czekamy na finał;-)

Kwadratowy brzuch:-D wiem co masz na myśli, bo jak mnie łapią skurcze, to mój brzuch przybiera śmieszne kształty.
Dobra Magdo, koniec żartów. W tym tygodniu Ty się będziesz rozpakowywać, w przyszłym.. ja! :-) ok?;-)

Dziękuję dziewczyny za kciuki, przydadzą się o 17 na wizycie;-)
 
Ola mały rozpycha się wszerz ,z jednej strony ręka , z drugiej noga ;-)
Gdyby to można było sobie zaplanować , pracuję w dalszym ciągu, okna myte , firanki wieszane , po krzesłach skaczę , po schodach na 4 p jeszcze wychodzę i nic ... mały pewnie się cieszy ,że go bujają w brzuszku ;-)

Kciuki za wizytę ;-)
 
reklama
cześć dziewczyny nie odzywałam się ,ale was podczytuję i trzymam kciuki za te starające się i te co poród tuż tuż:-):tak:
u mnie ok robię się kuleczka:rofl2: wczoraj robiłam badanie krzywej cukrowej 75 glukozy i wynik mnie troszkę przeraził glukoza 100.6 mg/dl
po godzinie 227.1 a po 2 182.6 przewertowałam internet i wychodzi mi że mam cukrzycę czy się mylę wizytę mam teraz w czwartek to aż ciekawa jestem co powie doktorek
jeszcze was się chciałam zapytać czy któraś miała u płodu przepływ żył robiony około 30 tygodnia
 
Do góry