reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Dziewczyny, dobrego dnia!

czytam Was codziennie, ale nie bardzo mam co pisać. no i nastrój też nietęgi. czekam na tel z Gamety, bo sie zdecydować nie mogą, keidy mam przyjechać. mam tylko nadzieję, ze w grudniu bedę mieć crio.
 
Hess ty już 19 wizyta także będziesz gotowa na podjęcie nowego planu,oby Ci czas jak najszybciej poleciał. Potem jak się wszystko uda to już nie będziesz odróżniala dni tyg.
 
Anika11 to jak dobrze pójdzie to może razem będziemy w grudniu testować; ) może to będzie taki prezent pod choinkę;)wczoraj wspomnienia wróciły w klinice,niektóre kobitki miały transfer,och jakie to były przeżycia to już dwa lata a czuję się jakby to było wczoraj. Idę robić racuszki dla moich łasusuchów w tą pochmurna pogodę. Pozdrawiam dziewczyny szykujmy się do walki!!!
 
anika11 - faktycznie, jakaś dziwna komunikacja i niezdecydowanie u Ciebie z klinice, ale oby te wszystkie niedogodności były tylko malutką niewygodą w drodze o szczęście!!

24magda09 - mmmm, racuszki!!!! Ale mi apetytu narobiłaś, chyba też niedługo zrobię :-D Mam nadzieję, że tym razem uda mi się choć 1-2 zarodeczki uzyskać, oczywiście większa ilość też jest mile widziana, hehe.
 
Odpoczywamy do poniedziałku :tak:, a wtedy może się dziać!!


LISTOPAD

16 - OlaSzy - podglądanko w brzuszku + ostatnie badania przed porodem
16/23 - Madziulka Rz - rozpakowuje się
19 - Hess - powrót do walki z nowym planem
20 - DW87 - ustalenia do crio
23 - Madziulka Rz - ostatnie spotkanie w brzuszku ??
27/ 14.12 - OlaSzy - rozpakowuje się
28 - Madziula_87 - podglądanie Maluszka

GRUDZIEŃ


STYCZEŃ

anika11 - crio!!


Dziewczyny, czy kogoś dopisać do kalendarza ??
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny,

życzę wszystkim miłego dnia! :-D




Jakiś czas temu napisałam do MZ, czy pary które brały udział w programie 2013-2016 będą mogły wziąć udział w nowym programie (choć i tak zakładałam, że nie będą mogły, bo to przedłużenie jakby). No i miałam rację, nie można brać drugi raz udziału. Ale jeśli np. po 2 cyklu macie ciążę, urodzicie, to możecie jeszcze ten 1 cykl wykorzystać!! Tak to rozumiem.

Szanowna Pani,
Odpowiadając na przekazane drogą elektroniczną pismo w sprawie programu„Program – Leczenie Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego na lata2013 – 2016”, Departament Matki i Dziecka uprzejmie informuje, że zgodniez regulaminem para ma prawo skorzystać trzykrotnie ze zindywidualizowanejprocedury wspomaganego rozrodu, czyli z trzech pełnych cykli. Jeden cykl obejmujeokres od momentu rozpoczęcia stymulacji do wykorzystania wszystkich wytworzonychzarodków. Oznacza to, że jeżeli zostały Państwu do wykorzystania cykle, niezależnieod efektu leczenia (ciąża, bądź jej brak), mają Państwo prawo do skorzystania z nich.Z uwagi na to, że największe prawdopodobieństwo skutecznego leczenia osiągniętezostanie przy zapewnieniu maksymalnie 3 cykli leczniczych, a szansa na urodzenieżywego dziecka jest znana tylko dla pierwszych trzech cykli leczenia, to w przypadku,gdy wykorzystali Państwo trzy pełne cykle, nie ma możliwości uczestnictwa w kolejnejedycji Programu.

Z poważaniem
Dagmara Korbasińska
Dyrektor Departamentu Matki i Dziecka
 
Ostatnia edycja:
Lekarska oddzwonila! Sama, we własnej osobie! Czyli można! Po kilku telefonach na recepcję w końcu onlretna rozmowa. ale to tyle dobrego... mam czekać na @, po usg i jeśli będzie ok, to dopiero od 2dc kolejnego cyklu estrofem.. transfer pewnie w styczniu :/
 
reklama
anika11 - super, że lekarka osobiście zadzwoniła. Kochana, co się odwlecze to nie uciecze. Ja wiem, że chciałabyś już, ale nic się nie stanie jak poczekasz. Organizm będzie miał dodatkowy miesiąc na regenerację. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Pamiętaj! <3
 
Do góry