reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Oczekująca, ja miałam podany w 5 dobie. Dwa zarodki można podać tylko w kilku wypadkach. Jeśli jest to twoja pierwsza próba to na pewno dostaniesz tylko jeden.
Pytania są jak najbardziej wskazane ;) i nie stresuj się.
Bardzo się cięszę, że do was trafiłam... dziękuję będę śledzić i jak coś mi przyjdzie na myśl od razu się będę odzywać:*
 
Oczekująca, ja miałam mrozaczka podanego chyba w 18dc. Nigdy w klinice nie zgodzili się na 2 zarodki, bo jestem za młoda - przed 35 rokiem życia. I ja mam endometriozę i brałam steryd metypred żeby ograniczyć jej wpływ na implantację zarodka.
 
DW87 - no nie wiem czy będę testować przed Tobą, bo ja najprawdopodobniej nie będę miała transferu ze świeżaczków, tylko z mrozaczków. Więc teoretycznie punkcja w połowie lutego, a transfer pod koniec marca?? Nie wiem ile mi @ każą odczekać. Chyba 1 po pukcji, a przy drugiej @ się już pojawić u nich. Ale tak czy siak, to grunt żeby mieć co testować, nie ważne czy luty czy marzec :-)
 
Magda_7891 - dziękuję, że pytasz:) Czuję się dobrze, tylko mam straszne problemy ze snem. Ok. 21.00 jestem już maksymalnie śpiąca i padam do łóżka, ale całą noc się wiercę, kręcę i nie mogę sobie miejsca znaleźć.

Oczekująca_na _cud - nie przejmuj się, do mnie też zadzwonili tylko raz z informacją ile zarodków się zapłodniło, a resztę informacji otrzymałam w dniu transferu. Jak nic się nie dzieje złego, to nie dzwonią.
Ja miałam punkcję w 12 dc, a transfer w 17 dc. Podali oczywiście tylko 1 blastkę, ponieważ więcej nie mogli w programie. Blastka klasy 4AA.

Hess
- super, że masz już wszystko zaplanowane. Najważniejsze, że lekarz wyciągnie wnioski z tej próby i teraz będzie wiedział co robić, aby się udało. Trzymam już za Ciebie mega kciuki.

Wszystkie ciężaróweczki - trzymajcie się dzielnie, odpoczywajcie i wysyłajcie do Nas dużo fluidków ciążowych:tak:

Ja mam we wtorek wizytę, na której wszystko się wyjaśni.To będzie 31 dpt, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Strasznie się boję. Teraz tak na prawdę to tylko na podstawie bety i sikacza stwierdziłam, że się udało, a wiadomo, że najważniejsze jest usg. Trzymajcie za mnie kciuki dziewczynki. Na szczęście wizytę mam o 7:15 rano, bo dr wraca z urlopu i musiał mnie wcisnąć przed pacjentkami.

STYCZEŃ


12.01.2015 Olusia7982 echo serduszek
12 01 2015 Hania podglądanko maluszka
12.01.2015 Magda 7891 - podglądanko
12 01 2015 Madziulka Rz - podejście drugie, wizyta startowa
13.01 2015 Ewciak30 - wizyta u lekarza prowadzącego
30.01.2015 - Hess - 1 dzień stymulacji
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny mam pytanko, czy jakoś nad wyraz się oszczedzałyście w dzień i po transferze? Pytam bo chodzę do pracy na zmiany w dodatku i nie bardzo wiem co będzie dobre w takiej sytuacji.
 
EwciaK, sikacza robiłaś? Wyszły zapewne piękne dwie krechy :)
Też miałam problemy ze snem, później śpiączka, a później zaś bezsenność ;) Jakieś jeszcze objawy? We wtorek będziesz miała cudne widoki na USG ;)
 
Oczekująca, ja miałam akurat wolne wzięte bo brałam relanium i ciężko by było pracować ;) ale później normalnie do pracy chodziłam. Zależy co robisz... jak jakaś wyczerpująca praca to może weź zwolnienie w klinice powinni dać ;)
 
reklama
Hej Dziewczyny, z powodu ze musze niestety przelozyc moje kolejne ivf z lutego na Maj, oddam w dobre rece Gonal f 900 iu za drobną przysługę
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
wiecej info na pw
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif

data waznosci gonalu to 03-2015.
Trzymam kciuki za transfery i piekne bety
happy8se.gif.pagespeed.ce.LIkchqCFGu.gif
Pozdrawiam.
 
Do góry