reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Hess więc trzymam kciuki za te stymulacje! Teraz musi się udać:-) najważniejsze, że jest ustalony plan działania, zawsze to jakoś optymistycznie;-)
Ja czekam na @ i startuje z antykami, myślę, że jak będzie ok to pod koniec lutego może być transfer? Więc ty pewnie będziesz testować przede mną;-)
 
reklama
Hej,

oczekująca_na_cud witaj fajnie, że dołączyłaś do tak zacnego grona, też jestem tu nowa:-)
Hess to widzę, że sytuacja nieco wyklarowana i na pewno teraz wszystko się uda;-)

Reszta Dziewczyn powodzenia na wizytach:-D

u mnie sytuacja wygląda następująco @ spóźniła mi się jedyne 7 dni:wściekła/y: jak nigdy:wściekła/y: maksymalnie mam cykle 32 dni a tu 35 :szok: wiedziałam, że jak będzie mi zależało, żeby @ była w terminie to d...:baffled: normalnie prawie zapomniałam, że leczę się w klince niepłodności i zaszalałam i zrobiłam sikacza:-p a co:-p oczywiście wyszedł negatywny, ale musiałam mieć pewność, że wszystko ok:cool2: podejrzewam, że wyszły mi ostatnie stresy w pracy i % spożyte w Sylwka:dry: cóż od jutra zaczynam kłucie a we środę wypada 6dc więc pewnie będzie wizyta :-D jestem mega podeksytowana mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i to moje opóźnienie nie będzie miało wpływu na stymulacje:zawstydzona/y: buziaki dla Was:-D
 
Oczekująca, kciuki za zarodeczki wynik taki jak u mnie ;) jednego kropusia niedługo utule, a trzy mrozaczki czekają :)

EwciaK, jak się czujesz?

DW87, Hess, Kate, kciuki za owocne stymulacje. Teraz musi się udać!

Przesyłam dojrzałe fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :)
 
Kobietki obyśmy mogły za jakiś czas założyć wątek z miarką do porodu:) strasznie ubolewam, że wbrew pozorom jest tak mało info w sprawie zarodków. Dziś jak dzwoniłam dopytać jak się dzielą to Pani odpowiedziała ze wszelkie info w dniu transferu czyli na zasadzie "kobito weź się uspokój":) moze ma rację ale ja to najchętniej bym postała w tym labo i popatrzyła na nie:))
 
oczywiście ogromne gratulacje dla tych którym sie udało oraz trzymam kciuki za Panie stymulujące się. p.s Panie, którym się udało- w którym dniu miałyście transfer? czy od was była zależna ilość podanych zarodków? czytałam ze mozna zadecydowac czy jeden czy dwa z programu.
 
przepraszam za tyle wpisów naraz ale ilość pytań jest potęzna, pewnie gdzies juz wczesniej są takie info ale niesposób przeczytać calego wątku- jakim szłyście protokołem, czy jest któraś z endometriozą ( pierwszy stopień)
 
Oczekujaca na cud ja mialam bardzo szybko transfer bo juz w 15 dc ale to dlatego, ze juz w 10 dc mialam punkcje. Z racji wieku mogli mi podac 2 zarodki, ja jednak tym razem chcialam jeden a drugi zamrozic, jednak wbrew mojej woli podano mi dwa. Wtedy bylam wsciekla, drugi zarodek byl bardzo slaby i profesor stwierdzil, ze nie oplaca sie go mrozic. Na dobra sprawe nie wiem ktory zarodek sie u mnie zadomowil, czy 1BB czy P8B.
 
Oczekująca, ja miałam podany w 5 dobie. Dwa zarodki można podać tylko w kilku wypadkach. Jeśli jest to twoja pierwsza próba to na pewno dostaniesz tylko jeden.
Pytania są jak najbardziej wskazane ;) i nie stresuj się.
 
reklama
Do góry