reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Anulla

Wspolczuje Ci tego co przechodzisz wiem co czujesz bo sama to przeszlam. Trafilam z plamieniem do szpitala w 6 tyg ciąży z poronieniem zagrażającym. Zajęli się mną dopiero 3 godziny po przyjęciu na oddzial bo papierki byly ważniejsze ... bluznilam ich na czym świat stoi a pani doktor powiedxiala ze nic więcej nie może zrobić oprócz USG bo stwierdzila ze juz wszystkie leki jakie może mi dac to ja juz przyjmuje. Umnie tez nie bylo widać zarodka .... ale po 2 dniach pobytu w szpitalu na usg byl nie tylko zarodek ale i serduszko. Krwawienie wynikalo z drugiego pustego pęcherzyka którego poronilam. Drugi ze mną zostal i ma juz ponad 2 MC i grzecznie SPI w lozeczku :) ja wymusilam na nich badanie bety dla wlasnej informacji ze dobrze przyrasta . Trzymam za Ciebie kciuki !!!! U mnie zaczelo się od tego ze luteina jak się podcieralam byla koloru bezowego potem doszedl silny bol brzucha wzielam nospe i poszlam spać jak się obudzilam to juz bylo brązowe plamienie a w szpitalu po tych 3 godzinach zanim cokolwiek zrobili to juz tak lecialo ze cala bielizna i spodnie ubrudzilam. Po awanturze jaka im zrobilam podali mi 4 duphastony ja przyjelam swoja 200 lutki dali jeszcze 4 lutki pod język i po 15 min krwawienie się skonczylo.
 
reklama
Dziewczyny to jakaś plaga!!! Ja mam dzis dość silne bóle takie jak okresowe i tez plamienia. Leżę plackiem. Cały czas martwię sie czy donoszę groszka do tych magicznych 12 tygodni. Jeszcze tyle czasu !!!
 
Ostatnio jakies fatum z tymi plamieniami, krwawieniami !!!!!!!!
Anulla w ogóle nie skomentuje podejścia szpitala i pseudo lekarki !!!! A lekarza ktorego wybrałaś na prowadzącego pracuje gdzieś w szpitalu ? Chyba taki w w waszym przypadku jest najlepszy.
Anulla , Kasik , Hania wasze maluszki, leniuszki, slabeuszki walczą i to jest najwazniejsze !!! Tyle przeszkód za nimi , przed nimi , ale najwazniejsze wierzyć w nie i czekać aż wyjdą na swiat i kochać jak najmocniej .
Mnie w nocy ok 3:30 obudził silny nole w okolicach lewego jajnika, potem bolało mnie w krzyżu i było
Mi niedobrze , męczyliśmy sie do 6 i padlam, nie miałam siły wstać po przyjaciela buscopan , dzisiaj bedzie ze mną spał w łóżku bo M przeziębiony wiec wygonilam go z sypialni , zatem całe łóżko moje i obcego :) śniadanko znowu nie smakowało obcemu , wybredny za matką chyba bedzie .
Kasik a o samochód sie nie martw masz jeszcze trochę czasu zanim "wyplujesz"

Miłego i spokojnego dnia Wam zycze :)
 
Mam nadzieję ze to żadna plaga i że limit nieszczęść na ten cały nasz wątek wykorzystalam już ja w całości bo ttrzymam teraz za Was wszystkie kciuki i chciałbym czytać tylko dobre wiadomości żeby mieć siłę walczyć dalej.
Jutro ide do szpitala na zabieg a potem jak dojde do siebie to wrócę po moje dwa mrozaczki o ile dam radę. ..
 
Anulla, nie martw sie na zapas. W szpitalu mają kiepski sprzęt i mogli nie dojrzeć zarodka. A jak się dzis czujesz? Masz obfite krwawienie ? Jakieś skurcze? Bierz nospe i magnez na wszelki wypadek.Mocno trzymam kciuki za Twojego kropusia.
ps: a bety Ci w szpitalu nie zrobili ?

dziś na szczęście krwawienia nie ma. Jak wstanę to poleci coś brązowe, ale mniej. Moze dlatego, że dużo więcej leżę i boję się wstawać :( Skurczy nie mam. Wczoraj bardziej bolało podbrzusze, to brałam no spę, dziś prawie nie boli a no spę tylko rano wzięłam. Nie było szans na betę w szpitalu, bo z łaską mnie zbadała, a co dopiero beta. Chciałam jechać dziś sama zrobić, ale nie chciałam się stresować i pojadę we wtorek żeby mieć na wizytę w środę.

dziewczyny dziękuję za wsparcie. Wczoraj tak mnie lekarka potraktowała jakbym była jakąś wariatką, która przyszła na oddział i chce nie wiadomo czego. Mój lekarz pracuje w dwóch szpitalach i jak będę u niego to pogadam który bardziej mi poleca. Chciałabym rodzić w innym, bo są dużo lepsze warunki i pielęgniarki sympatyczniejsze. Ale znowu ten wczorajszy ma lepszy sprzęt dla noworodków i w razie czego lepszych specjalistów. No ale do tej dużo czasu. Oby do 13tyg czas szybko zleciał, to już będę spokojniejsza. A to dopiero 6tydz :-(
 
Anuszka obiecałam Ci napisać o tym co jest najważniejsze w badaniu nk (subpopulacji limfocytów) i wczoraj zapomniałam. Otóż najważniejszy jest % NK (CD3-CD16+/CD56+)

Dzięki
zapisałam i zapytam jak będę się zapisywać. Pani przez tel mówiła mi ze miedzy 16 a 25 dc . . .
 
reklama
Do góry