reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Milena, cudownych widoków i samych pozytywnych informacji ;)
Marikka, oby beta była już spora ;)
Chloe, trzymaj się kochana...

Ja dzisiaj zapewne nawet USG nie będę miała chyba że jakimś cudem dr przekonam ;) Sprawdzi wyniki wypisze zwolnienie i tyle.

Miłego dnia kobitki ;)
 
Marikka ogromne kciuki za dwucyfrową betę :tak:

Milena miłych widoków :-)

Magda mam nadzieję, że jednak zobaczysz swoje szczęście na usg, w końcu po to jest wizyta, żeby sobie popatrzeć :-)

Chloe trzymaj się kochana, musisz to przetrwać, nie ma wyjścia, jestem z Tobą:tak:

Ja wariuję od rana :zawstydzona/y: obudziłam się z dziwnym odczuciem, że nie jestem już w ciąży, nie wiem czy coś mi się śniło czy co ale nie mogę dojść do siebie. Od kilku dni zmalał mi brzuch, dopinam się już w spodniach i żyły na piersiach zmalały, piersi też, zmalał też apetyt. Jak ja dotrwam do czwartku, chyba zwariuję :sorry2:
 
Kaski twoje dziecię bedzie zestresowane !!!!!!! Proszę nie denerwuj sie kochana !!! To chyba normalne na początku ciazy ze poprostu nie wierzymy w nią bo nie ma widocznych oznak jej .
Ja Musze cos zjeść by obcego nakarmić, ale strasznie nie mam na o ochoty bo znowu będe źle sie czuła :/ znowu mega kłaczki mnie złapały, osiwieje poprostu
 
reklama
dziewczyny powodzenia dzisiaj:)
chloe, trzymaj się. Mam nadzieję, że lekarze się Tobą zajmą we współczuciem i odrobiną empatii.
Marikka, kciuki za wysoką betę dziś :)

dziewczyny z jakiej firmy bierzecie magnez? Muszę kupić, a nie wiem czy można z każdej firmy w ciąży?
 
Do góry