reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Raptus dobry ponoć jest na endo ale ohydny.
A ja tak z innej beczki. Ile dopłacałyście do in vitro a ile do leków bo szukam info i nie mogę znaleźć
 
reklama
Raptus - a u mnie z kolei odwrotnie. Bardzo bolaly mnie piersi od punkcji az do przedwczoraj. A teraz zupelnie nic, dlatego mam przeczucie, ze juz po wszystkim :(
Co do kosztow to z tego co wiem to leki sa refundowane ale tylko wyszczegolnione dawki np. Luteina dopoch. 50mg albo Menopur 600. Ja mialam refundowany menopur i gonapaptyl. Natomiast dostinex, luteina (100mg dopoch. + 50mg doustna), relanium, globulki przed pick-upem, unidox i flavexin niestety byly bez refundacji. Razem leki w tym cyklu jak na razie wyszly nam ok. 1000zl.
Do tego doszly koszty fakultatywne, na ktore sami sie zdecydowalismy aczkolwiek wiadomo, ze lekarze bardzo to polecali: 2 sesji akupunktury (przed i po ET) i weryfikacja czyli w 3, 7 i 10 dpt robie na wlasny koszt badania estradiou, progesteronu i bete, a po kilku godzinach dzwoni lekarz z zaleceniami czy np. trzeba zmienic dawki lekow.
 
Ostatnia edycja:
Raptus bardzo Ci dziękuję... Mam nadzieje że nie będzie potrzeby podchodzić, ponieważ w listopadzie mam nadzieje na udaną AZ i tego się trzymam. Ale zapisaliśmy się do programu aby za bardzo się nie stresować po kolejnej becie 0.1 i móc mieć nadzieję. Bo na razie od ponad dwóch lat mamy tylko ją
 
Dziewczyny kupiłam olej lniany z oleofarm tak jak Kasik i chyba jestem dziwna ale nie narzekam za bardzo na niego. Nie pije go co prawda łyżką ale dodaje do sałatek ku zdrowotności i smakuje mi bardziej niż oliwa z oliwek czy olej słonecznikowy:tak:
 
Raptus, transfer jest zaplanowany na przyszły tydzień, mam nadzieje ze się odbędzie. A olej piję od 4 dni po 2 łyżki stołowe, nie jest rewelacyjny w smaku ale co tam ;-) No i od środy zaczynam brac lutke 3*200mg, dupka 3*2, clexane i jeszcze dodatkowe zastrzyki z progesteronu. Wszystko jest do zniesienia, by tylko się udało :sorry2:
 
WRZESIEŃ:

22.09.2014 Milena prenatalne USG
22.09.2014 Magda wizyta u gina prowadzącego
22.09.2014 Marikka II weryfikacja

24.09.2014 Anulla wizyta serduszkowa
24.09.2014 Smerfeta badania prenatalne
25.09.2014 Kasik prenatalne
26.09.2014 Magda, echo serca
30.09.2014 Kasik wizyta u gina prowadzącego
30.09.2014 Medalikara wizyta u gina prowadzącego


PAŹDZIERNIK:
01.10.2014 Montana wizyta w klinice USG połówkowe
02.10.2014 Kotuska USG prenatalne
03.10.2014 Olusia badania prenatalne
03.10.2014 Madziula 87 wizyta przed crio
04.10.2014 Jazzabell badania prenatalne
08.10.2014 Medalikara prenatalne
08.10.2014 Kotuska wizyta u gina prowadzącego
09.10.2014 KasiaMakaronik wizyta
15.10.2014 Agaawa USG połówkowe
23.10.2014 Madziulka Rz wizyta u immunologa
27.10.2014 Syllka badania prenatalne


Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Do góry