reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Marika nie martw się na zapas bo wiele dziewczyn nie miało żadnych objawów a udawało się. Trzymam kciuki

Kasik ważne że jest szansa na auto, co się odwlecze to wiesz... ;-) a skoro teraz nie jeździsz za bardzo to nie ma pośpiechu. Chyba że chcesz mojego forda? :-D też z pewnych rąk, wszystko powiem o nim szczerze jak na spowiedzi :-D ;-) Dziś klient umawiał się z nami że przyjedzie i du...pa, nawet nie odezwał się :-/
 
reklama
Hania ja właśnie mam je robic podskornie w brzuch. Ale jak przeczytałam ulotke, że bardzo często występują po tym krwawienie i skurcze macicy to trochę się zastanawiam czy dobrze, że mi je przepisał:confused:
 
Smerfeta, ja się cieszę, że nasze sprzedaliśmy bardzo szybko, to przynajmniej nie mamy problemu. No i wcześniej nie widziałam niebieskich astr, a teraz widzę ich bardzo dużo :)
Kasik, też uważam, że na spokojnie z autem. My nie planowaliśmy zakupu auta - dopiero po urodzeniu dziecka:) A u nas wszystko wyszło spontanicznie, szybko kupiliśmy auto takie jak chcieliśmy i w dobrym stanie i sprzedaliśmy nasze, co byłam pewna że będzie problem i w między czasie dowiedziałam się o ciąży. Także wszystko szybko się potoczyło i spontanicznie, więc nie ma co na siłę szukać, bo okazja może się trafić niespodziewanie:)
 
Podobno jest to teraz taki nowoczesny lek. Ja i tak miałam przed Prolutexem krwawienia i bóle i mam nadal wiec trudno stwierdzić mi czy rzeczywiście ma on takie działanie uboczne. Ja już w przyszły czwartek biorę ostatni zastrzyk z czego bardzo sie cieszę bo pupę mam już tak pokłóta ze szok.
 
Dw87 ja bralam Prolutex od punkcji przez 6 tyg. Jeden zastrzyk dziennie w brzuch. I to było 100% progesteronu który przyjmowalam. Potem przeszłam na luteine i duphaston. Wolałabym nadal Prolutex gdyby nie cena :(
 
Plamienia wrocily jak bumerang, akurat bylismy na imienino-meczu u znajomych i musielismy wrocic bo sie wystraszylam. Na razie leze na kanapie, plamienia ciemnobrazowe :( 5 dni przerwy i znowu, pocieszajace jest to, ze coraz dluzsze przerwy sa miedzy plamieniami. Moglyby juz mi dac spokoj bo stes mnie wykonczy.
 
Raptus tak biore acesan i clexane ale nawet ostatnio immunolog powiedziala, ze plamienia na pewno nie sa od tego bo to za mala dawka (acesan 50 mg, clexane 0,4)

Hania do czwartkowej wizyty chyba zejde na zawal :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasik twój Maluszek na pewno jest i ma sie dobrze a te plamienia to chyba tylko tak cie straszą żebyś uważała na siebie !!!!! Dasz radę do czwartku kochana !!!!

A bóle w podbrzuszu sa i bedą wiec jeżeli nie masz skurczy długotrwałych to spokojnie , mnie teraz np coraz cEsxiej boli , kłuje chyba kość łonowa, dzisiaj miałam ból w okolicy lewego jajnika , nawet przyjaciel buscopan nie pomógł :/ a akurat jeździliśmy po sklepach budowlanych , niestety zaczęły sie przygotowania do remontu mieszkania , najgorsza batalia z mężem o kolory , jak to mówi jakiś gej wymyślał kolory i teraz jest problem , szary czy bardziej szary :p
Zauważyłam tez ze coraz wcześniej ląduje w łóżku , dzisiaj o 20:30 ale nadal sie mecze i nie mogę zasnąć mimo okropnego ziewanie :)
Dziewczynki dobrej nocy zycze :) buziaki
 
Do góry