reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Anuszka wszystkie genetyczne i immunologię - robiłam je popołudniu

Kasik czasem brałam 2 tabl dziennie ;-) Brałam to ponad rok i jakaś tam kumulacja nastąpiła skoro moje komórki poprawiły się. Ogólnie to mam awersje do leków i im mniej ich biorę to lepiej czuje się na żołądku, ale też gdzieś tam z tyłu głowy mam zakodowane że te suplementy to przecież można też przedawkować dlatego wole na spokojnie. Dlatego też wit D3 brałam i biorę w dawcę 1000 j bo na 2000 j bałam się zdecydować tym bardziej że nie robiłam badań na wit D3
 
Dzwonił właśnie lekarz z kliniki z pytaniem jak sie czuje. Jestem w szoku bo wszystkie wizyty od transferu miałam już na miejscu. To miłe ze pomyślał o mnie i znalazł czas żeby zadzwonić :)
 
Haniu najwspanialsze wieści jakie mogłam nam tu podać :) waleczne to wasze dziecię jak nic !!!!!! Tak sie ciesze , buzia sama sie uśmiecha :) miło ze strony lekarza z kliniki ze sie zainteresował :) a mdłości to bardzo dobry objaw , znaczy ze twoj maluch sie nie poddał :)
Raptus zatem kciuki za miękkie lądowanie kropka :)
 
Hania, super wiesci. Serducho pięknie bije, Grosiu duży już wiec wszystko jest super. Mam nadzieje, że troszkę się uspokoiłaś, bo to ważne i dla Ciebie i dla Grosia. Trzymaj się i dużo odpoczywaj.

Kasik, Anulla, ja jestem w trakcie odstawiania leków. Mam brać 4 dni estrofen 2x1 potem 4 dni 1x1 i odstawic. Luteina podjęzykowa 5 dni 3x2, potem 5 dni 3x1 i odstawic. Metypred 10 dni 2x1 potem 10 dni 1x1 i odstawic.Wiec z końcem 12 tyg. zakoncze hormony. Metypred minimalnie później. Mam nadzieje że bedzie wszystko ok.


Raptus już dziś trzymam kciuki. Zobaczysz będzie dobrze !!!!
 
reklama
Cześć Dziewczynki!

Hania - super wieści! Gratuluje Mamuśka! :-D

Marikka wartosci piekne i oboecujące. Trzymam kciukasy &&&&&&

Raptus, moje kciuki masz juz od teraz. &&&&@&&


chcialam poinformować, że wizyta udana, dzidziol piekny i zdrowy. Najprawdopodobniej królewna tatusia:)) 5-10 % jeszcze na synka, ale coś tu jajek nie widac. Teraz musimy jakies imię wybrac, bo dziewczynki nie przewidzieliśmy:) narazie jest Kropką. ;-)
 
Do góry