reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Anulla, jak bedzie jutro sam pecherzyk to sie nie dowiesz, AniaM tez miała jeden pęcherzyk a potem była niespodzianka bo sie pojawiły 2 serduszka.No ale nie bede tu wróżyc z fusów z kawy rozpuszczalnej :-D bo okaże sie wszystko w praniu a konkretnie to na USG :-)
 
reklama
Kotuska, obyś nie miała racji. To jednak jest bardzo duże ryzyko i nie chcę jego podejmować. Na serduszko to w sumie już nawet w piątek mogę iść, bo beta będzie pewnie powyżej 10tys. czy czekać tydzień?
 
Jestem po rozmowie z lekarzem, obiecałam leżeć i na maksa sie oszczędzać zeby tylko nie isc do szpitala :) jupi , prawdopodobnie znowu czeka mnie branie progesteronu , cos wspominał o zastrzykach, zatem tydzien obserwacji w domu :)
 
Kasik do 15.30 pracuje więc nie dam rady spotkać się z Wami. Ananasa z twardym trzeba zjadać? O masakra! ;-)

Genna to dzień pełen wrażeń. Gratuluję gratulacji ;-) ja dziś wzruszyłam się w kościele na ulubionych czytaniach a potem na chrzcie :-D

Anulla nie martw się czy bliźniaki bo beta jeszcze nic nie znaczy :-) nie denerwuj się ;-)
 
Smerfeta kurcze szkoda, chetnie bym na Ciebie poczekala ale moje plamienia za bardzo mnie stresuja, nie wiem jak bedzie jutro. Na razie (odpukac) jest prawie czysto. Dzisiaj w kosciele czujac jak mi cos wyplywa (lutka) nie moglam sie skupic bo juz sobie wyobrazalam krew. Musze byc blisko toalety, chodze co pol godziny bo w przeciwnym razie w mojej glowie tworzy sie czarny scenariusz :(

genna odpocznij troche, na mnie krzyczalas a widze, ze tylko klaczki lekko odpuscily a Ty juz rzucilas sie w wir pracy
 
Kasik jak nic przenośny toi toi musisz sobie załatwić a toaleta bedzie z tobą:)
A kłaczki jak na złość dzisiaj powróciły , wiec tłum ludzi a ja z rozpaczą w oczach szukałam krzaków :/
Olusia od zeszłej soboty strasznie brzuch mnie boli, właściwie podbrzusze , i twardniej co jakis czas . Kasik naprawdę sie oszczedzalama , wskazywalam palcem o i jąkała wiesz ze to trudne , szczegolne jak sie dostało "wolontariuszy" którzy do 2 nie potrafili liczyć :/. Wrrr ale dałam radę tylko kopytka dolne od stania bolały , wszyscy uważali na mnie i dbali bym nie dzwigala:) aż głupio sie czułam . Niestety będe musiała zrezygnować z prowadzenia dodatkowych zajęć Nordic walking , czyli dodatkowo kasa nie wpadnie ale wszystko dla malucha :)
Kochane buziaki na dobranoc dla was i dbajcie o siebie przyszłe mamuśki i obecne bo każda na tym wątku w koncu skończy jak my z głowa w kibelku albo z głową w majtkach czy nie ma plamien;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
genna dobre, usmialam sie ;) musze to zapamietac. W sumie nie wiem co gorsze: plamienia czy klaczki? Moze sonde zrobimy? Moim zdaniem gorsze plamienia bo nie sa naturalnym objawem ciazy i moga oznaczac cos zlego. A klaczki wykanczaja Was ale chociaz jestescie pewne, ze w tej ciazy jestescie ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry