reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
pewnie będzie kazał odstawić lutkę podjęzykową. A estrofem biorę 3x1. Myślę, że nie zmieni dawki. Z taką betą to pęcherzyk będzie widać i pewnie będzie kazał po tygodniu przyjechać na serduszko.
 
zapytam czy mogę usiebie na serduszkową, bo nie bardzo chcę tyle km jechać. Tylko chciałabym od nich skierowanie na prenatalne badanie, bo nie wiem czy mi mój lekarz da na nfz.
Kasik, czy miałaś też wcześniej takie spore plamienia? Bo zaczynam się martwić, bo to już zaczyna lecieć jak na @ tylko nie krew, a brązowe coś. Nie wiem o co chodzi i martwię się :-(
 
reklama
Anulla mam nadzieję że te plamienia to nie będzie nic poważnego. Mocno trzymam za Ciebie kciuki. Ważne że beta jest bardzo wysoka a to znaczy że maluszek rośnie

Kwiatuszek trzeba jeść po kilka plastrów świeżego ananasa dziennie. Innych tajemnic nie znam. Na weselu brata i po weselu też objadałam się ananasem a niedługo później były dwie kreski na teście. Ciekawe czy faktycznie pomógł czy po prostu tak miało być :-)

Dziewczyny kupilam balsam i olejek z rossmana i faktycznie zapach bardzo delikatny :-)
 
Do góry