reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Genna - piękny brzuszek :tak: Heh nie wyobrażałam sobie, że jesteś blondynką, avatar mnie zmylił :-D

Eh no ja jutro nie mam szansy wziąć wolnego dnia i akurat jutro nikt nie może mnie podwieźć do pracy. Nie wiem jak to będzie. Jak będzie źle ze mną, to może wezmę urlop na żądanie ale i tak już mam przekichane w pracy. Wszyscy patrzą podejrzliwie na mnie i na moje chodzenie do pracy w kratkę. Przy następnej próbie już na pewno zaplanuje sobie dłuższy urlop.
 
Ostatnia edycja:
Magda ja zawsze taki brzuch miałam, do szczupłych nie należę :) w marcu był jeszcze większy ten brzuch....teraz taka różnica ze zamiast miękkiego jest twardy :) zatem zaczynam rosnąć :)
Tylko zadziwia mnie to ze waga spada , przestałam rozumieć co to za fenomen

Znajomi z którymi sie spotykamy tak raz na 2-3 tyg nie wiedza jeszcze ze jestem w ciazy i nie zauważyli :p

Marikka jakie kolejne podejście ??? Ejjjj pierwsze i ostatnie pamiętaj!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Kasik tak w ogóle to nawet będę w centrum bo męża podwoże na męskie spotkanie, dałam mu wychodne ;-) Tylko że szybko muszę wracać do psa. Zrozumiałam że spotykacie się o godz 14 a na moje pytanie o godz 16 nie było odpowiedzi :-( Ewentualnie na chwilke mogłybyśmy się zobaczyć, tylko właśnie pytanie jak będziesz się czuła?

Marika nie prowadź auta po relanium bo Twoje reakcje będą mocno opóźnione więc będzie to niebezpieczne dla Ciebie. Ja pracowałam na relanium, fajnie było, żadnego stresu, na nerwy innych miałam wylane i grzecznie i powoli robiłam swoje :-) ;-) Trzymam kciuki za transferek :-)

Genna ja mam większy brzuszek! Nie wiem gdzie Twój Obcy Ci się mieści? Mam trochę braki w bluzkach bo nie mieszczę się w większości z nich :-/

Kciuki za dzisiejsze wizyty!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Hahaha smerfeta ja tez sie zastanawiam gdzie on jest i wymyśliłam ..... Główkę to chyba ma w jednym cycuchu a reszta w drugim ;P
Smerfeta znaczy sie zakupy cie czekajà juz , przynajmniej bluzkowe :) ale ty chudzina jestes wiec ucieknie maluch musi sie ukazać szybko :) ja na szczęście sie mieszczę we wszystkie ciuchy :)
 
Smerfeta - właśnie wpadłam na to, że poranną dawkę relanium będę brała dopiero w pracy :-) i przez 8 godzin będę sobie siedzieć taka wyluzowana :-D a po tym czasie chyba już nie będzie działał tak mocno? No nie wiem zobaczymy, jak to będzie.
 
Ostatnia edycja:
Smerfeta to super, w takim razie spotkajmy się chociaż na pół godzinki skoro będziesz w centrum. Gdyby było coś nie tak (odpukać) i musiałabym szybciej wracać to napiszę sms'a bo coś mi aplikacja bb w telefonie szwankuje i nie wiem czy uda mi się wejść na forum. Powinnam wyjść od immunologa około godziny 16-tej, chyba, że będzie opóźnienie. Dam znać sms'em. Do zobaczenia :-)

Genna ja też mam większy brzuch ;-):-D ale to brzuch spożywczy bo mam mało ruchu i ciągle sobie dogadzam słodyczami i różnymi potrawami. Ostatnio mnie wzięło na kanapki z polędwicą łososiową, pomidorem i ........ majonezem :szok:

Marikka skoro będziesz brała relenium w pracy to powinno być ok, na mnie działało najbardziej 2-3 godziny po ale też pracowałam, bałam się tylko jeździć autem. Byłam trochę śpiąca i obojętna na wszystko więc moje pracownice bardzo chwaliły sobie mój stan ;-):-D Kciukasy za transfer. Daj znać czy był doktor Z i ile masz mrozaczków.
 
reklama
kasik36 - już wiem, że nie będzie doktorka Z., bo na korytarzu zaczepiła mnie O.-S. i z uśmiechem (!!!) powiedziała, że do zobaczenia w poniedziałek, bo ona zastępuje Z. i że wszystko będzie dobrze (!!!!). Chyba nawet mnie skojarzyła. Szok :-)
 
Do góry