reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dziewczynki wielkie Kciuki za Dzisiejsze wizyty!

Przepraszam że znikłam na kilka dni, ale musiałam się troszkę ogarnąć i prze organizować:-)

Powiedzcie mi proszę, jak jest z programem? Czy po pierwszym nie udanym podejściu mogę odwlekać kolejne i jak długo?
Wizytę kontrolną mam za 3-4 samoistne cykle a do tego czasu chciała bym wiedzieć, czy jeśli zrobimy sobie dłuższą przerwę stracimy szansę na dofinansowanie leków i ivf? Oraz czy po roku czy 2 będę musiała powtarzać badania?
 
reklama
Jeśli chodzi o spodnie ciążowe to ja zamówię chyba te CIĄŻOWE SPODNIE DAMSKIE JEANSY RURKI GUMKA Y-9 M (4572364351) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Boję się tylko o rozmiar -niby są podane wymiary, ale nigdy nie zamawiałam dżinsów przez internet jedynie bawełniane legginsy które zawsze się rozciągają i ewentualnie bluzki na krótki rękawek
Jeśli chodzi o dzisiejszą moją wizytę muszę czekać na nią do wieczora, ale jestem na ogół spokojna - może z wyjątkiem lampki od wina która mi się dzisiaj potłukła jak układałam w szafce ale to chyba na szczęście ;)
 
Sylka, powodzenia na wizycie
Kwiatuszek, owocnego transferu życzę:)

Dziewczyny mam pytanie? Czy ma może któraś z Was odsprzedać DHEA Eljot? Albo mogłybyście polecić DHEA innej firmy? W aptekach nie ma obecnie Eljota, a w ciemno przez internet trochę obawiam się kupować.

Powiem Wam że pomału dochodzę do siebie, ale jestem na takim etapie, że jak widzę kobietę w ciąży albo reklamę Johnsona to łzy same mi lecą. Chwilę potem myślę sobie, że muszę się wziąć w garść...ale to takie trudne. U mnie w pracy dodatkowo teraz taki okres, że prawie codziennie prowadzę z dziećmi zajęcia i tak jak na nie patrze, to wkurzam się, że niby tyle ich jest na tym świecie, a ja nie mogę postarać się choćby o jedno. Wiem, to głupie i egoistyczne, ale silniejsze ode mnie...
dobra już Was nie zanudzam...
 
Smerfeta właśnie nadrobiłam troszkę forum a tu takie śliczne zdjęcie, super pamiatka;)
Madziula_87 wow piękny wynik, aż 5 pingwinków, super :) gratuluję :tak:teraz kciuki za transfer:)
Mimozama też jesteś na Polnej, czyli musisz się liczyć że jakby co 2 podejście po około roku. Co do badań to nie mam pojęcia, ja pewnie będę musiała powtarzać idąc do nowej kliniki bo te najważniejsze hormony które były potrzebne do kwalifikacji mają już ponad rok, a pewnie żeby dobrali leki do stymulacji potrzebne jest AMH, FSH i jakies tam jeszcze. Wirusologie też będę pewnie musiała zrobić bo jest ważna 3 miesiące.
Natanka nie zanudzasz nasz, każdy z nas ma lepsze i gorsze dni. czasem płacz pomaga...Masz jeszcze jakiegoś mrożaczka?
Genna o ile dobrze pamiętam Ty zmieniałaś klinikę? ile to trwało? Pmiętam że kiedyś dziewczyny pisały o około 3 miesiącach :szok: a mi jak w Poznaniu tak jak i w łodzi mówili 2-3 tygodnie? Może są bardziej zorganizowani?:) czy w nowej klinice musiałam robić nowe wyniki?
Hania Cieszę się że z maluszkiem wszytsko dobrze:tak: napisz mi jak to wygląda w Gamecie? czy wizyty są poranne? czy w południe, jak to wygląda organizacyjnie? długo się czeka pod gabinetem za swoja kolejką? Czy w miare płynnie to idzie?
Syllka &&&& za wizytę;)
 
Mimozama, jeśli jesteś w programie, to możesz w jego ramach podchodzić do czasu jego trwania, czyli bodajże czerwca 2016. Jeśli chcesz sobie zrobić przerwę to myślę, że nie ma problemu, ale generalnie i tak nasze podejścia nie są uzależnione od nas, tylko od środków, jakie klinika ma do rozdysponowania. Np. ja muszę teraz czekać w kolejce (jak długiej dowiem się 18 września.) na kolejną stymulację, więc nie jest to tak, że sobie mogę podejść kiedy chce. Może się zdarzyć np tak, że gdy będziesz chciał podejść nie będą mieli kasy na zabiegi. Najlepiej podpytaj lekarza prowadzącego.

Enni nie mam już właśnie żadnego mrozaczka i została mi już ostatnia stymulacja. :-(
 
Dziewczynki ja pytam ponieważ ze względów nie zależnych od nas jesteśmy w pewien sposób zmuszeni poczekać dwa może trzy lata ( jak nie dłużej) na ewentualne kolejne podejście.Zdaje sobie sprawę że w sumie kolejna próba uzależniona jest od kliniki i jej możliwości ( tu chodzi mi o dofinansowanie). Jednak nie wiem jak sprawa się ma u par które odkładają kolejną próbę z własnej woli na dłuższy czas. Tak czy siak po gadam o tym z Profesorem P. w Styczniu.
Bardzo dziękuję Wam za odpowiedź;-)
 
Enni ja szlam długim protokołem. Na pierwszej wizycie dostałam receptę na tabletki anty. Potem telefonicznie umawialam sie miedzy 14 a 21 tabletka. I po tej wizycie dr przepisał mi Gonapeptyl i umowilam sie od razu na wizytę za 2 tyg. Po wizycie zaczynaliśmy Puregon i dr od razu ustalił terminy wizyt a ja w rejestracji umowilam godziny. Przy jednej troche było cieżko bo musiałam przyjechać na czczo na margologie na godz. 13 i myślałam ze w pracy zejdę z głodu :) ale ogólnie nie miałam problemów z godzinami z tym ze mi zależało na wizytach bardziej po południu bo chodziłam rano do pracy potem 2 godziny jazdy do kliniki laboratorium i za 2 godziny wizyta wiec wracaliśmy do domu wieczorem. Pod gabinetem najdłużej czekałam 30 min ale nie przeszkadzało mi to. I kochane dziękuje Wam za dobre słowo i kciuki za grosia. Dzis oczywiście nie spałam z bólu cały dzień mnie mdli i plamie. Boże czasem to wszystko jest trudne strasznie sie martwię i modlę sie o każdy dzień żeby grosiu rósł w siłę.
 
reklama
Hania, bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Mi też zależy żeby być nie od rana, ponieważ także mam ponad 2 godzinki do jazdy do Łodzi. tak samo do Poznania. Tyle że w poznaniu nie było wyboru, każdy musiał być na 7 więc po 4 rano już wyjeżdżałam z domu. Fajnie że z góry jest ustalony termin wizyt, można sobie to jakoś poukładać. W razie W będę się Ciebie pytać co i jak ;-)
Tobie życzę żeby wreszcie te bóle minęły, muszą w końcu przejść. Dobrze ze z maluszkiem wszystko dobrze:)
 
Do góry