reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Chloe ja jestem na ciążowych zwolnieniu od 19dpt od pęcherzyka, wcześniej miałam urlop akurat :) ja tez wychodzę na spacery z psem , Do ludzi to akurat nie wychodziłem zw względu na kłaczki :) ale tez
Sie ruszam powoli , codziennie cos w domq sprzątne , a tak dźwigać moj M wszystko, objął widzę jak chodzi do samochodu po kilka razy po zakupy to aż mi żal go :) a i nie pozwala mi zamiatać i odkurzać :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Chloe a kiedy byłaś na wizycie u dr W? wczoraj? Szczerze mówiąc to nie od początku uzyskał moje zaufanie, dopiero po kilku wizytach. Czasem mnie wkurzało że jest aż tak dokładny i że ciągle muszę jeździć do kliniki na kolejne usg ;-)

Takiej nieformalnej szefowej na samym początku powiedziałam o ciąży, bo dostałam L4 (z kodem B i nakaz leżenia) i zostawiłam ją samą w pracy (2 dziewczyny były na urlopie), ale dopiero dziś zadzwoniłam do dyra i powiedziałam o ciąży i kolejnym zwolnieniu. Pogratulował, powiedział "witam wśród grona rodziców" (hmm chyba na to troszkę za szybko ;-) ) i obiecał że jak wrócę to stworzy mi lżejsze warunki pracy :happy2: Najlepsze jest to, że w przyszłym tygodniu druga dziewczyna wyjawi że jest w ciąży, to biedny się załamie :-D Jest to moja najbliższa koleżanka i zaszła w ciążę 2 tyg przede mną :-D

Infinity też tak pomyślałam że dzieci pewnie śpią i dlatego nie chcą się ruszać :tak:

Mimozama czekamy na wieści :tak:
Kasik, KasiaMakaronik macie info co u Heizy?
 
Ostatnia edycja:
Smerfeta, to miło że w pracy tak fajnie podeszli do sprawy. U mnie nie byli zachwyceni ale nie dziwię się bo koleżanka na l4 od stycznia bo w ciąży a ja pół roku później ;) i sami zostali z wszystkim i to nagle. Teraz już pogodzili się z sytuacją nowa Pani na miejscu koleżanki już się zadomowila a i moje zastępstwo się sprawdza ;)
Wpadam co jakiś czas pomóc np tak jak dzisiaj ;)
 
Smerfeta cieszę się twoim szczęściem całym sercem :-)
Masz super szefa, ja teraz idę na przymusowy wychowawczy bo szef za bardzo nie chce żebym wracała, ale obiecał dawać mi pracę do domu żebym mogła trochę dorobić, obecnie jestem na zaległym wypoczynkowym i musze dopominać sie o pensję :wściekła/y:
Ach zazdroszczę Wam tych spotkań, może keidyś też się załapię :-D
Kotuska ja w 34 dc miałam betę 260 a w 36dc 406, była dośc niska a ja mam krótkie cykle no i przyrost za mały... od razu miałam przeczucie że nic z tego nie będzie,chociaz łudziłam sie jak każda z nas :zawstydzona/y: nie miałam możliwości sprawdzenia późniejszej bety,
dwa dni przed wizytą pęcherzykową zaczęłam krwawić, pojechaliśmy do szpitala i na usg nie było pęcherzyka, lekarz powiedział ze jest zaczarnione miejsce w którym albo się pojawi pęcherzyk albo już go straciłam, zrobili betę no i spadła do 160...zaczął jeszcze straszyć ciążą pozamaciczną, ale po kontroli okazało się że beta spada... oczywiście nie obyło się bez głupich komentrzy pielęgniarki jak mogłam zdecydować sie tak szybko na drugie dziecko po cc oraz czemu dźwigałam córke w taki upał, ludzie czasami nie potrafią trzymać języka za zębami :angry: Ja myślę że po prostu trafił się słaby zarodek,mój mąż ma bardzo slabe plemniki więc raczej tu była wina niż dźwiganie dziecka czy zbyt prędka ciąża
 
Kotuska ciąża naturalna, nie miałam żadnych objawów, brzuch lekko pobolewał zupełnie jak w 1 ciąży.
Czasami nie porównuj się do mojej sytuacji, bo u Ciebie beta urosla już do olbrzymich rozmiarów no i jest pęcherzyk :tak:
 
Dw - przykro mi ze sie nie udalo...:-(

Smerfeta - gratuluje serduszka !! :tak:

Chloe dobrze ze wszystko dobrze i ze sie uspokoilas... nie czytaj ulotek.. tez bralam estrofem przy crio...:biggrin2:


kasik36 widze ze ty masz leki ktorych ja nie biore, a tez mialas podane swiezynki... ja nie mam ani encortonu, ani estrofemu.. hmmm


Kotuska
.. a jak sie wstawia fotke zeby byl zalacznik? nie wstawialam nigdy fotek na forum.... :tak:

Moja beta z wczoraj wieczorem : 13559:-D:szok: dzwonie do pani doktor ale nie odbiera..
 
Olusia jak piszesz wiadomosc to obok przycisku wyslij wiadomosc to masz zaawansowana edycja,naciskasz tam i Ci sie wszystko rozszerza i zjedz paskiem na dół i bedziesz miec taki przycisk zarządzaj załącznikami, naciskasz go.Pojawi Ci sie okienko, tam w prawym górnym roku bedziesz miec dodaj pliki, wybiersza sobie fotke z kompa którą chcesz wgrac i naciskaszc wgraj. Jak Ci sie w tym okienku pojawi fotka to w prawym dolnym rogu masz przycisk "DONE" i powinno sie wgrac.
 
reklama
Zemdlalam dziewczyny w poczekalni :/ odplynelam całkiem ehh. Wiec też czekali aż dojdę do siebie i dopiero usg. Są dwa jeden w jednym jajniku drugi w drugim. Jest też dużo maleńst co podobno wyrosną. Estrodial coś powyżej 70. I nie dość że się źle czuje to jeszcze doła mam że są tylko dwa a największy 11mm. Co do omdlenia ciśnienie mialam wysokie i nadal się trzęse cała. Kazali przyjechać gdybym znowu za słabla. Lub karetkę wezwać a do nich dzwonić. A po powrocie do domu iść do rodzinnego. No strasznie pomocne. Teraz mi lepiej ale głowa mega boli :(
 
Do góry