reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Ale mamy fajny numer strony 123

Dziewczyny a czy wy też przy antykach miałyście śluz, bo ja ciągle czuję się mokro, a wydaje mi się że skoro nie mam jajeczkowania to nie mam dni płodnych i tym samym śluzu. A moje suche dni są jednak mokre.
 
reklama
Jak zrobię jutro to nie wiem czy do 2.09 będą wyniki :-(
A to drogie badanie jest?muszę
być na czczo czy nie koniecznie?
FSH mam "świeże" :cool2: z lipca więc ok
 
Ostatnia edycja:
anuszka badania ok 150zł, i lepiej sprawdz czy robią u ciebie, bo wiem że nie wszyscy robią je. no i czeka się 10 dni roboczych ale zapytaj może przyśpieszą, nie trzeba być na czczo :)
 
Gizas extra, chyba jesteś pierwsza, której podali 2 zarodki na naszym forum :tak::-) Ja też bym chciała od razu dwa, wiem, że to podwyższone ryzyko ale w moim wieku jest to wskazane a na drugie dziecię i tak szansy nie mam.

Anuszka musisz mieć świeże AMH, FSH i badanie nasienia do kwalifikacji, później do ivf nie będzie już potrzebne powtarzanie.

Smerfeta jak rozmowa w pracy?

Edit: Gizas jest drugą szczęściarą, pierwsza była Lawendowy :tak::-)
 
Ostatnia edycja:
Gizas - no to bliźniakowe kciukasy za bliźniolki malutkie :-) Czekam z niecierpliwością na wynik betki :-)

Blue - jak tam? Wiesz już co i jak z transferem? O której tańce hulańce wyczyniać?

Agusia - a jak Twoje samopoczucie ciężarówko?
 
GIZAS-kochana ogromne gratulacje :-):-) Super to już jesteś w ciąży :-)
ANUSZKA-w Provicie w Katowicach AMH kosztuje 180zł i bardzo krótko czeka się na wynik bo ja czekałam około 5dni :-)
LILONKA-dziękuje kochana,że pytasz a czuje się dobrze już mam mniej napadów nerwowych oraz mniej użalam się nad sobą.Obajwów ciąży brak i chyba nici z tego :-(Jednak się dalej użalam nad sobą :tak: Boli mnie w krzyżach troszeczkę ale da się przeżyć :-) A jak maluszki twoje?
 
Kaski, muszę dodać sprostowanie odnośnie podania 2 zarodków. Gizas była ta drugą szczęściara, bo pierwsza, to ja. Wczoraj dostałam pod serce 2 chłopaków i bardzo bym chciała, żeby zostali że mna :)
 
Ojojoj Lawendowy przepraszam ale byłam na wyjeździe 2 dni, wiedziałam, że miałaś transfer wczoraj ale nie doczytałam ile Ci podali. I mówisz, że to chłopaki? ;-):-D Nie wolałabyś parki? Mnie się ostatnio znajoma pytała czy wolałabym dziewczynkę czy chłopca więc na głupie pytanie dałam jej głupią odpowiedź, że dla mnie może być lesbijka, gej i niewiadomo co jeszcze. Przy takich staraniach człowiek tylko myśli o tym, żeby w ogóle było i żeby było zdrowe.
 
reklama
Do góry