reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
kwiatuszek szkoda,że jak byłaś ostatnio nic o tym 3D nie powiedział, już byś do tego czasu je zrobiła a tak znowu się odwlecze, a wczoraj zrobił ci normalne usg i mężowi badanie nasienia, czy już nie trzeba było, ile wziął za wizytę?
 
Kochane powiedzcie mi jeżeli wiecie oczywiście kiedy dochodzi do implantacji blastocysty?Chodzi mi ile dni po transferze?Poszukuje tego na necie ale nie mogę znaleźć :-(
 
cześć kochane, codziennie śledzę Wasze poczynania tylko nie zawsze mam czas napisać:sorry2:. Ale codziennie o Was myślę i wszystkim nam kibicuje Ja już odliczam dni do rozpoczęcia stymulacji, jak moja@ przyjdzie w czasie to już za 8 dni będę w klinice po zastrzyki- nie mogę się doczekać.
Gizas- super gratuluję 2 zarodeczków-> to będą bliźniaki, extra :-)
Agusiapela, Lawendowy a Wy jak kochane się czujecie? Dzidziusie się już tam zadomawiają na dobre 9 miesięcy :tak:
Blue trzymam za Ciebie mocno kciuki:blink:
Anuszka czytałam Twój wpis, że masz już zrobione FSH i się wybierasz na AMH. Nie wiem jak jest u Ciebie w klinice, ale jak ja byłam na wizycie kwalifikacyjnej to wystarczało mieć tylko jedno z tych dwóch badań. Może lepiej zadzwoń do swojej kliniki i upewnij się, żebyś niepotrzebnie nie wydała pieniążków bo AMH kosztuje 130 zł :no:
Buziaki
 
Agusia a ja mam też do Ciebie pytanko, bo z tego co pamiętam to Ty o tym pisałaś kochana. Chodzi mi o liczenie dni cyklu, nie wiem czy dobrze pamiętam, ale jak dostanę @ po godzinie 12 w południe to dopiero na drugi dzień jest 1 dzień cyklu? Tak się liczy?
 
Agusia a ja mam też do Ciebie pytanko, bo z tego co pamiętam to Ty o tym pisałaś kochana. Chodzi mi o liczenie dni cyklu, nie wiem czy dobrze pamiętam, ale jak dostanę @ po godzinie 12 w południe to dopiero na drugi dzień jest 1 dzień cyklu? Tak się liczy?

Tak kochana jeżeli plamienie pojawi się przed 12 w południe to wtedy jest 1dc a jeżeli nastąpi to po godź 12 to od następnego dnia jest 1dc.Musisz liczyć od krwawienia nie od plamienia :tak:Mi lekarz tak powiedział jak zaczynałam stymulację.
 
Cześć dziewczynki:-) mam nadzieję że mogę dołączyć do Was na tym wątku,do tej pory udzielałam się na kilku innych ale moja sytuacja zmieniła się od dziś..ale zacznę od początku..z mężem staramy się już od kilku lat o dzidziusia z marnym efektem,po 2 IUI nie udanych zdecydowaliśmy się na IVF pierwsza próba nie udana crio zakończone poronieniem..:-(
dziś z głupoty zadzwoniłam do kliniki by zapytać o dofinansowanie z programu rządowego a Pani zapisała nas na wizytę 28.08 czyli już za 6 dni:szok: jestem zupełnie zielona w tym temacie bo czytając wstępnie kryteria zakwalifikowania wszystko zrozumiałam a po kilku stronach forum już nie wiem nic;-)
mam szczególnie prośbę do dziewczyn które leczą się w katowickim gyncentrum by opisały jak wygląda pierwsza wizyta i późniejsze wizyty,jakie badania są konieczne itp oraz jakie mają odczucia co do klinki..
wiem powinnam poczytać Was od początku ale nie dam rady przeczytałam 36 stron i już mi się literki rozmazują:-D
będę wdzięczna za każdą pomoc w zrozumieniu
pozdrawiam serdecznie każdą z WAS :tak:
 
reklama
Hejka wszystkim;) dawno mnie nie bylo i cieżkooo mi Was ogarnąć :p Masakra, lecicie jak burza!!!! Przede wszystkim gratuluje tym które maja juz co nieco w brzuszkach :p Oby tylko tesciki wyszły pozytywne ;) Ja dziś byłam w Gdyni w Gamecie...miejsc nie ten rok nie ma;/ mało tego, lekarz mi powiedzial ze ja się kwalifikuje na kwietnia bo to wypadałoby rok od mojej histeroskopii, a niby tyle musi minąć od stwierdzenia bezpłodności;/ehhh chyba podejdziemy normalnie, bez refundacji;( muszę sie zaszczepić na żółtaczke, zrobi kilka badan. Aaaaa i pokazałam mu moje Amh (1,74) i powiedział ze nie jest najgorsze, ale super dobre też nie;/
 
Do góry